Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mace - Vila Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 50
Tiranë , 4
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mace,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mace Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 14:23 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Durrës

Shitet Vile 3-Kateshe Plazh Durres

320 000 EUR

Shitësit të Besuar
18 Korr 12:20 Vila  ·  Durrës

Shitet Vilë Gjiri Lalzit Durrës

450 000 EUR

18 Korr 12:20 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Individuale + Pishine Gjiri i Lalzit Durres

1 EUR Çmimi me zbritje

16 Korr 13:18 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Durrës

Shitet Vile 3-Kateshe Golem Durres

350 000 EUR

Shitësit të Besuar
15 Korr 12:31 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile San Pietro Gjiri Lalzit

600 000 EUR

27 Qer 12:27 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Individuale San Pietro Gjiri Lalzit , Durres .

750 000 EUR

07 Qer 11:10 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Dyshe San Pietro Gjiri Lalzit .

495 000 EUR

01 Qer 12:19 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile San Pietro Gjiri Lalzit .

420 000 EUR

29 Maj 17:45 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Individuale San Pietro Rezidences

1 250 000 EUR

20 Maj 10:46 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Dyshe San Pietro Gjiri Lalzit .

480 000 EUR

14 Maj 15:33 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile e Bashkangjitur Gjiri Lalzit Durres.

380 000 EUR

17 Pri 15:26 Vila  ·  Tiranë

��MEGA OKAZION�� Vile ne shitje Berzhite

2 200 000 EUR

28 Mar 15:48 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private Bashkia Durres

260 000 EUR

Shitësit të Besuar
20 Mar 15:05 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Durrës

Shitet Vile 4-Kateshe Durres

330 000 EUR

Shitësit të Besuar
07 Dhj 11:22 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile 2-Kateshe + Bar Kafe Durres

170 000 EUR

07 Dhj 10:53 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Gjiri Lalzit Durres

475 000 EUR

07 Dhj 10:52 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Valamar Gjiri Lalzit .

670 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mace | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione