Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Note 8 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Note 8,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Note 8 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:41
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 17:11 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine GAZ Automat -16

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 14:47 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tiranë

BMW 330d manual

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:02 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 2500 € ����

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:26 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% Vetem Gaz Full Options

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����EVO 280 BENZINE AUTOMAT 4-MATIC����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:55 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet modem Huawei VDSL

12 EUR

Dje 10:41
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:15 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

28 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 23:05 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mountain bike 27 shitet

210 LEK

18 Pri 23:01 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Tiranë

Sedile bmw seri 5 f10

1 EUR

18 Pri 16:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion 6800 VW PASSAT JETTA BENZIN/GAZ 100%

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 15:26 Vila  ·  Tiranë

��MEGA OKAZION�� Vile ne shitje Berzhite

2 200 000 EUR

16 Pri 22:30 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Tiranë

Toyota hilux per pjese kembimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Pri 18:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 3.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 00:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Note 8

10 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Pri 20:57 Makina  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Tiranë

Jaguar XE

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Pri 17:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

10 Pri 18:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.000€ OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 2012 9.000€ OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 15:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E220 Nafte Evo Elegance - Automat

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 15:04 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2011- 70.000 km si e re

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Pri 14:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Shitet VW Passat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Tiranë

TAVOLINE QEPJEJE ANTIKE

1 LEK

29 Mar 19:30 Të tjera  ·  Tiranë

�� Aparat tensioni Oksimeter 70 mij lek te dy ��

70 LEK Çmimi me zbritje

27 Mar 22:41 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

����BMW X1 Xdrive 2.0����

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SUPER GJENDJE GOLF 7 SHITET NDERROHET

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Note 8 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Note 8 në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 6 Plus
  • note 8 në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • note 8 në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Note 8 në kategorinë All Category
  • Note 8 në kategorinë Telefona celular
  • Note 8 në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Note 8 në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Note 8 në kategorinë Telefona celular | Samsung | Galaxy C7
  • Note 8 në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone X
  • Note 8 në kategorinë Elektronika

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione