Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:08
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

04 Sht 12:56 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 17:49 Makina , Elbasan

E class 200

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 16:57 Makina , Durrës

B class ELEGANCE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 09:04 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 09:04 Makina , Shkodër

����Mercedes Benz Evo 320����

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:44 Makina , Vlorë

B class

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 10:32 Makina , Tiranë

E class 2010

11 300 EUR

24 Gush 22:43 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C class

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 13:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 16:54 Makina , Fier

Volkswagen Sharan 1.9TDI 96/130HP 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Gush 14:04 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

18 Gush 16:30 Makina , Elbasan

C 300 amg packet origjinal fabrike okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 22:36 Makina , Tiranë

*Okazion* Shitet Mercedes Benz B Class 180 viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 22:36 Makina , Tiranë

*Okazion* Shitet Mercedes Benz B Class 180 viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 22:36 Makina , Tiranë

*Okazion* Shitet Mercedes Benz B Class 180 viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 14:03 Makina , Vlorë

E class 2.2 nafte mundesi nderrimi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 20:48 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C-Class

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 18:50 Makina , Durrës

‼️SHITUR ‼️ Mercedes-Benz C class C 230 Sport Edition ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 09:30 Makina , Tiranë

SHITET /// C 220 evo FULL OPTIONS !!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 09:26 Makina , Tiranë

SHITET/// C220 Evo FULL !!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:06 Makina , Tiranë

Mercedez Benz A Class 1.7 CDI

1 600 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 19:06 Makina , Tiranë

Mercedez Benz A Class 1.7 CDI

1 600 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 13:43 Makina , Tiranë

OKAZION

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 11:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A class

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 00:48 Makina , Durrës

TOYOTA RAV-4 2.2 NAFT 2009 AUTOMATIKE FULL OPTION����

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:05 Makina , Tiranë

E 350 Full Option Amg Line

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 16:03 Makina , Elbasan

C-Class 220 viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 10:06 Makina , Shkodër

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 07:42 Makina , Sarandë

Shitet C-class W203 cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 15:01 Makina , Tiranë

⚫️Shitet Mercedes Benz C Class coupe panoram⚫️

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 15:58 Makina , Tiranë

Mercedes A CLASS A180 CDI AVANGARDE AUTOMATIK NAVI vollextra

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 15:45 Makina , Tiranë

mercedes benz E class 220 B/E

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 09:35 Makina , Korçë

MERCEDES E270 AVANTGARDE

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 12:29 Makina , Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 13:21 Makina , Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 19:56 Dyqani Makina , Durrës

����E-Class 250 Nafte Blueefficiency����

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 15:38 Makina , Tiranë

Evo 320 pa takse luksi, prodhim 2006

5 888 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 16:24 Makina , Tiranë

e class 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 21:16 Makina , Fier

C class 220 automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:34 Makina , Korçë

SHITET VW Golf 6 1.6 2009 per pak dit

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 13:08 Makina , Tiranë

SHITET FULL OPTIONS !!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 13:01 Makina , Shkodër

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 10:20 Makina , Tiranë

SHITET ⬇️⬇️⬇️❗️❗️❗️

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 09:55 Makina , Tiranë

SHITET. ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 09:52 Makina , Tiranë

SHITET ⬇️⬇️⬇️⬇️

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 00:59 Makina , Pogradec

Shes Mercedes Benz w 203 viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:37 Makina , Tiranë

⚫️Shitet Mercedes Benz C Class 2012 Amg line⚫️

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 20:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:13 Makina , Tiranë

--SHITET MERCEDES BENZ C-CLASS 180 CDI-Look AMG

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

radio e class radio e class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione