Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


03 Mar 16:22 Makina , Fier

Vaj Ulliri 100% BIO ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 14:05 Makina , Elbasan

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 14:43 Makina , Elbasan

12500€ C220 Cdi (full opsion)

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 18:23 Makina , Tiranë

❗️Okazion ❗️B-Class 2.0 Automat

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:14 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️B-CLASS 2.0 SHUM EKONOMIK

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class OKAZION

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:04 Makina , Tiranë

mercedes Benz e class 280 4matic

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 22:38 Makina , Elbasan

C220 CDI AMG LINE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:35 Makina , Elbasan

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 18:35 Makina , Elbasan

C 220 CDI Shitet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 22:14 Makina , Tiranë

C class 204 Okazion

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:45 Makina , Krujë

C Class 200 nafte Automat��

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 18:08 Makina , Tiranë

OKAZION E CLASS 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 220

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:30 Makina , Tiranë

B CLASS 170

1 111 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 23:11 Makina , Tiranë

Mercedez B Class Premium

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 19:17 Makina , Tiranë

Ml 350 4Matic

21 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 17:32 Makina , Tiranë

Shitet cclass

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 14:39 Makina , Vlorë

✅ VOLVO V50 ������ ✅KAMBIO AUTOMATIKE ✅Viti 2008 ✅2.0 NAFTE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:24 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES E-350 , VITI 2017, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 18:09 Makina , Tiranë

Shitet c class 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 23:33 Makina , Dibër

Mercedes C2.5 2011 benzine/gaz 4matic

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 23:33 Makina , Tiranë

Mercedes C2.5 2011 benzine/gaz 4matic

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 23:22 Makina , Pogradec

C Class 220 automat i 2003

333 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 18:09 Makina , Durrës

Mercedes benz C class Coupe 2.2

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 14:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B class B 180 BlueEFFICIENCY

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 14:15 Makina , Vlorë

Okazion e class evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 20:51 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E220, VITI 2017, AUTOMATIKE, 2.2 NAFTE

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione