Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pukë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pukë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Dhj 16:39 Të tjera , Pukë

Bono

1 LEK

20 Sht 10:22 Të tjera , Pukë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

29 Korr 21:06 Të tjera , Pukë

shes 30 dhi

1 LEK

10 Qer 12:05 Të tjera , Pukë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

17 Pri 23:24 Konzolatë për lojëra , Pukë

Okazion!!!!

1 LEK

17 Dhj 20:21 Të tjera , Pukë

Bilardo italiane tav pinpongu

1 LEK

18 Qer 08:47 Makina , Pukë

E class 220

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 19:57 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Pukë

Tapiceri & Serdilje W124

1 LEK

03 Maj 19:31 Makina , Pukë

shiten dy makin ford mondeo 4x4 dhe hyndai tiburon

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 09:50 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet tufa e dhive

1 LEK

23 Pri 12:44 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet tufa

1 LEK

19 Pri 22:26 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet tufa

1 LEK

03 Sht 09:33 Makina , Pukë

Shes Qader

3 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 23:46 Veshje/Këpucë Unisex , Pukë

Shitet

10 LEK

07 Dhj 14:38 Veshje/Këpucë Për femra , Pukë

qerapa nike

15 LEK

16 Gush 18:39 Telefona celular , Pukë

Iphone 6 plus & iphone 5s

20 LEK

24 Gush 17:25 Konzolatë për lojëra , Pukë

Leve ps4

35 LEK

29 Nën 15:46 Kafshë shtëpiake Shpendë , Pukë

Shiten Rosa

35 LEK

04 Tet 15:02 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet

80 LEK

28 Sht 17:43 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet

90 LEK

20 Sht 10:54 Kafshë në fermë , Pukë

Edha +dhi

90 LEK

31 Mar 16:12 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Pukë

Zkzmzk m

100 LEK

18 Sht 00:05 Kafshë në fermë , Pukë

Dhi veni

100 LEK

17 Sht 22:24 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet

100 LEK

27 Dhj 16:18 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Biçikleta , Pukë

biciklet 24

100 LEK

24 Nën 20:54 Konzolatë për lojëra , Pukë

Playstation nintedo

100 LEK

26 Nën 10:44 Makina dhe Vegla , Pukë

Sharrë shirit (Gaterr)

1 EUR

17 Gush 01:16 Makina , Pukë

Shitet Ford Fiesta 2009 1.4 Naft

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 09:59 Makina , Pukë

Shitet Ford Fiesta 1.4 Naft Viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 10:19 Telefona celular , Pukë

Iphone6

120 LEK

24 Nën 03:26 Shërbime Të tjera , Pukë

mbjellje flokesh transplant floke ne turqi

1 EUR

03 Shk 14:21 Apartamente , Pukë

Shitet Apartament OKAZION !!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
10 Shk 23:34 Makina , Pukë

Privat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 16:12 Makina , Pukë

Mercedes 413 CDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 15:50 Pjesë këmbimi Të tjera , Pukë

saldatriçe

150 LEK

20 Sht 10:48 Shitja me shumicë/Mall Prodhime bujqësore/Bimë , Pukë

Vere e kuqe

150 LEK

01 Gush 23:25 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Pukë

Pasqyr volsvagen t5

150 LEK

02 Shk 12:50 Telefona celular , Pukë

shitet samsung GALAXY S8

220 LEK

08 Shk 19:28 Makina , Pukë

Benz

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione