Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kavajë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 11:48 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Kavajë

2005 Yamaha FZ6

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! A KLAS - BENZINE 150 - VITI 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! GLE 350 CUPE VITI 2016 FULL OPSION

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 - VITI 2012 AMG PAKET

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Kavajë

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:43 Dyqani Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:43 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! S KLAS 550 AMG VITI 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 NAFTE - VITI 2012 FULL OPSION

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! RANG ROVER EVOQUE 2012 NAFE

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! BMW X5 NAFTE 3.0 VITI 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! AUDI A 6 VITI 2016 - 3.0 NAFTE - FULL

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:39 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! MERCEDES - BENZ - REPLIKA - VITI 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:30 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:18 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina ndërtimi , Kavajë

Kama

3 300 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:16 Makina , Kavajë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:56 Dyqani Makina , Kavajë

Mercedes benz C220 automat

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:56 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:56 Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:40 Makina , Kavajë

SHITET C CLASS w204 C200 BLUEFICENS 2010-2011

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:28 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KAVAJE !!!!

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:16 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZHD NE KAVAJE !!

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:02 Apartamente , Kavajë

Shitet shtepi pushimi Apartament 2+1 Golem Kavaje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:50 Tokë/Fusha dhe farma , Kavajë

Shitet okazion toka Spille bregu detit.

170 000 EUR

Sot 09:27 Makina dhe Vegla , Kavajë

Kidocjoner

1 LEK

Sot 09:27 Makina dhe Vegla , Kavajë

Vinxhe

Sot 09:27 Makina dhe Vegla , Kavajë

Vibrante

Sot 09:26 Makina dhe Vegla , Kavajë

Matrapik me vaj

1 LEK

Sot 09:26 Makina dhe Vegla , Kavajë

Sverniciator

1 EUR

Sot 09:26 Makina dhe Vegla , Kavajë

Rrjet rrazatimi

1 LEK

Sot 09:25 Makina dhe Vegla , Kavajë

Fotokopje

Sot 09:25 Makina dhe Vegla , Kavajë

Stile

Sot 09:24 Makina dhe Vegla , Kavajë

Elektrike

Sot 09:24 Makina , Kavajë

GOLF 5 MOTORR 1.9 DIESEL I SAPO TARGUAR

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione