Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 835
Durrës , 113
Vlorë , 53
Fier , 24
Shkodër , 20
Elbasan , 14
Pogradec , 14
Berat , 12
Korçë , 10
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 09:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 1
Dje 13:20 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1, per cifte!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Mar 09:17 Shtëpi , Tiranë

Rruga Gjergj Legisi Laprake

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Mar 11:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Rruga e Elbasanit, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Mar 00:16 Shtëpi , Tiranë

Jeper me qera 2+1

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
23 Mar 18:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1 me qera ne allias

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Mar 17:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 19:24 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE KATI I PARE 2+1 TEK TREGU INDUS

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Mar 14:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
17 Mar 18:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Mar 08:46 Shtëpi , Durrës

Villa Madani

18 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
12 Mar 12:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1 tek Ish Ekspozita

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Mar 22:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Mar 02:22 Shtëpi , Durrës

1+1 me qera te mali robitm ngjitur me lokal ujvara dhe FAFA

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Mar 17:50 Shtëpi , Tiranë

Jepejt gazoniere me qera bulevardi migjeni

Numri i dhomave: 1
06 Mar 13:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Mar 15:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera e mobiluar ne PASKUQAN ,Tirane

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Mar 09:37 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Kati 1 i nje Shtepie Private

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Shk 15:58 Shtëpi , Tiranë

Kombinat

190 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Shk 13:27 Shtëpi , Tiranë

shtepi

Numri i dhomave: 4
27 Shk 19:35 Shtëpi , Tiranë

Gasoniere e pershtatur ne 1+1 te Gjimnazi Partizani

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
25 Shk 19:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Shk 11:03 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Shk 21:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Shk 11:49 Shtëpi , Tiranë

Shtepi

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Shk 17:06 Shtëpi , Tiranë

Ambjent komercial me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Shk 08:20 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Shk 16:47 Shtëpi , Durrës

Jepet Ambjent Me Qera Ne Shkozet

Numri i dhomave: 1
20 Shk 11:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet Vile me qera 2+1+2 + post parkimi.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
20 Shk 10:09 Shtëpi , Durrës

Jepen hyrje me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Shk 11:08 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera dhomë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Shk 09:15 Shtëpi , Durrës

Jepet Ambjent Me Qera Ne Shkozet,Durres

Numri i dhomave: 1
16 Shk 23:43 Shtëpi , Tiranë

Garsoniere

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Shk 10:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 2+1 380 Euro

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
15 Shk 13:26 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 3+1 700 euro

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Shk 13:53 Shtëpi , Tiranë

Magazine me qera

42 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Shk 13:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Kati 2 i nje Shtepie Private

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Shk 18:10 Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera 2+1 Rruga Siri Kodra

37 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Shk 18:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
06 Shk 21:36 Shtëpi , Tiranë

Garzoniere

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
06 Shk 00:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

320 EUR /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
05 Shk 22:12 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Shk 18:08 Shtëpi , Korçë

Dhenie me qera

Numri i dhomave: 8
30 Jan 15:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera ,1+1 ,kati i 1.private.16000 leke.unaza e re .

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Jan 12:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira shtepi private

305 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
26 Jan 17:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

.Jepet me qera shtepi private 2+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Jan 10:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet ndertese me qira ne Yzberisht...

55 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
25 Jan 12:59 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi me qera

31 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione