Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1864
Durrës , 218
Korçë , 166
Vlorë , 148
Shkodër , 73
Fier , 27
Elbasan , 24
Pogradec , 21
Sarandë , 21
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 08:31 Shtëpi , Tiranë

A1–SHTEPI 1+1 ME QERA , PER DY PERSONA TIRANE

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 04:20 Shtëpi , Tiranë

Garsionere me qera ne Tirane

Numri i dhomave: 1
Sot 01:40 Shtëpi , Tiranë

gazoniere me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qira + garazh

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 300 milek

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Dje 20:51 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera pran kompleksit Fiori Di Bisko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 20:48 Shtëpi , Durrës

Jepet Me Qera Shtepi Private

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:44 Shtëpi , Durrës

Jepet Me Qera Shtepi Private

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:22 Shtëpi , Durrës

Shtepi me afer lulishtes pa shkuar tek treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 20:18 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
Dje 19:37 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 2+1 tek Rruga Besa

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:59 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Shtëpi 1+1 Rr. "Fortuzi", Buze Rruge

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:06 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, Te Spitali, Durrës

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 15:56 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 265 Euro (Kinostudio)

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 15:36 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 14:02 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 265 E

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Shtepi Individuale prane Qendres Tregtare TEG

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 13:20 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes ke treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 13:17 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ke lulishtja pa shkuar ke treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 13:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera, pran konpleksit Fiori Di Bosko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 12:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 12:40 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private.

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:38 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rezidenca " Touch Of The Sun".

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:26 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera vile 1-kateshe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
27 Mar 20:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Mar 20:53 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
27 Mar 20:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera ambient banimi 2+1, Rr. Marie Kraja, Porcelan

250 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
27 Mar 19:27 Shtëpi , Tiranë

shtepi ditore

1 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
27 Mar 17:31 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtëpi private.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Mar 16:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 250 milek rr.5maj

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
27 Mar 16:25 Shtëpi , Elbasan

shtepi private me qera elbasan

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Mar 11:33 Shtëpi , Tiranë

Sauk i Ri,, Jepet me Qera Shtepi 3+2+1 ,me Parking

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Mar 09:33 Shtëpi , Tiranë

ZYRE ME QIRA PERBALLE DELIJORGJIT, RRUGA E KAVAJES

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Mar 08:59 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Mar 14:40 Shtëpi , Tiranë

Kerkohet vajze per ndarje qeraje

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 14:31 Shtëpi , Tiranë

Qera, Vilë Private 2+1, Myslym Shyri.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 11:41 Shtëpi , Tiranë

1+1 ME QERA

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Mar 11:37 Shtëpi , Tiranë

1+1 ME QERA

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Mar 15:46 Shtëpi , Tiranë

Grasionere me qera ne Sanatorium

Numri i dhomave: 1
25 Mar 15:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi garsoniere

20 000 LEK /

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
25 Mar 14:44 Shtëpi , Tiranë

hyrje 1+1 22000 mije leke (allias)

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Mar 14:03 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 me qera/Ambasada Amerikane/400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Mar 11:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Rruga e Elbasanit, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Mar 10:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira kati i një shtëpie

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
25 Mar 00:17 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 prane qendres

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Mar 17:28 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qira, kinostudio (25,000 leke)

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Mar 12:25 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN.

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione