Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33416
Durrës , 5528
Vlorë , 2648
Shkodër , 1233
Sarandë , 418
Elbasan , 343
Fier , 252
Korçë , 227
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Sot 12:00
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
26 Sht 11:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Berat

jepet me qera

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Online

Sot 14:10 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Astir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit (ID 42214560)

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:10 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA VIJE E PARE BREGDETARE !!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:10 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK RROTA E KUQE DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1 ne vijen e 1 te detit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:10 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENT 1+1 ME QERA DITORE TE FUSHA E AVIACIONIT

27 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 14:10 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENT 2+1 ME QERA TE REZIDENCA TOUCH OF THE SUN

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:10 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 1+1 ME QERA TE RRUGA 5 MAJI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:10 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:09 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira 3+1

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 14:09 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE PLEPA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1 ne Vollga me pamje nga deti

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:09 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE QENDER TE DURRESIT!!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 14:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK DREJTORIA TATIMEVE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E RE E PORTIT!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1 me pamje nga deti ne Curilla

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:09 Apartamente , Tiranë

$ Zyra me qera te Kompleksi dinamo, Komuna e parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 14:09 Apartamente , Tiranë

~��JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE REZIDENCA KODRA E DIELLIT

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 14:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera me pamje nga deti

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet apartament 1+1 ne Plazh

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 14:08 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 ne qender prane Valutes. Apartamenti n

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:08 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 NE ZONEN E PORTIT DURRES!

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:06 Apartamente , Tiranë

Apartament (Garsoniere) me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 14:06 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera ditore

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 14:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 14:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:06 Apartamente , Tiranë

$ APARTAMENT 3+1 (ZYRE) ME QERA TE KOMPLEKSI SQUARE 21

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLAZH !

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DHE GARAZH NE PLAZH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DHE GARAZH NE PLAZH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1+2t ne Vollga

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA VIJE E PARE BREGDETARE !!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:04 Apartamente , Tiranë

$ APARTAMENT 1+1 ME QERA TE RRUGA 5 MAJI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH !

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 VIJE E PARE ME DETIN NE PLAZH I

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE DURRES!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH HEKURUDHA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 +3 BALLKONE ME PAMJE DETI NE

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione