Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjiri lalzit - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 362
Tiranë , 70
Shkodër , 3
Dibër , 1
Kavajë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjiri lalzit,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gjiri lalzit Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet,vilë,Lura 1,Gjiri i Lalzit.0697048064

395 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar

Sot 01:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet,vilë,Lura 1,Gjiri i Lalzit.0697048064

395 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Vile Lura 1 Gjiri i Lalzit.0697048064

420 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 01:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

VALA MAR" RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shesim Apartament 2+1 me Oborr tek Gjiri i Lalzit

290 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 21:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament 1+1 Porto Lalzi!

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 21:15 Apartamente  ·  Durrës

Shesim apart 2+1+2 mobiluar lux te Gjiri i Lalzit

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 20:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

KOMPLEKSI LURA 3, SHITET APARTAMENT 2+1!

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

OKAZION, APARTAMENT 1+1 TEK TOURQUOISE MARINA,

125 820 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

OKAZION, SHITET APARTAMENT 1+1 TEK TURQUOISE MARINA

125 820 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

OKAZION, SHITET 1+1 TEK TURQUOISE MARINE

125 820 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:54 Apartamente  ·  Durrës

OKAZION APARTAMENT 2+1+2 ME OBORR TEK LURA 1,GJIRI I LALEZIT

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 17:54 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 tek San Pietro Resort

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:48 Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE REZIDENCEN E SAN PIETRO GJIRI I LAL

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT ME OBORR NE GJIRIN E LALEZIT

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 17:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT!

134 208 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjiri lalzit | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione