Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tale - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 17
Lezhë , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tale,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tale Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:58 Apartamente  ·  Lezhë

SHESIM BANESA TALE, SHENGJIN, RANA HEDHUN ETJ

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Lezhë

Shiten Apartamente ne Tale

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
14 Korr 06:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Vile moderne per shitje, Koder- Berxulle

88 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
14 Korr 06:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira Apartament 2+1+ 2 Poste parkingu Long Hill

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
14 Korr 06:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira Apartament 3+1+2 21-Dhjetori

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
08 Korr 06:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera duplex kodra e diellit

890 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
08 Korr 06:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira APARTAMENT 1+1 Stc.Trenit Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
08 Korr 06:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira APARTAMENT 1+1 Kompleksi Mangalem

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
15 Pri 02:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Oxhaku

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
15 Pri 02:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+ 2 Kompleksi Long Hill Teg

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
29 Nën 05:14 Apartamente  ·  Lezhë

TALE PLAZH��SHITET HOTEL & RESTORANT+4 DYLUM TOKE

800 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Gush 23:59 Apartamente  ·  Lezhë

Apartament 1+1 ne tale

80 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Qer 10:07 Apartamente  ·  Lezhë

Apartamente me qera ne plazhin e tales 200 metra nga deti

Numri i dhomave: 2
31 Maj 10:20 Apartamente  ·  Lezhë

Shitet apartament 1+1 ne Lezhe tek Dardania Resor, 63000 eur

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 09:24 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qira, Rruga Elbasanit, Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Dhj 11:12 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qira, 21-dhjetori ne kompleks banimi Tiran

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Nën 09:56 Apartamente  ·  Tiranë

Super Apartament 4+1 me qira ��prane Ish Ekspozites Tirane

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
07 Nën 12:07 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qira, Rr.”21- Dhjetori”, Tirane✔️

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Tet 07:07 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qira prane Stadiumit Dinamo, Tirane!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
29 Tet 07:04 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 me qira prane Ish-Ekspozites

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
09 Mar 16:40 Apartamente  ·  Lezhë

Blej toke ne tale

28 Qer 09:32 Apartamente  ·  Lezhë

Apartamente Tale villaggio italia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tale | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Tale Tale tale lezhe TALE tale tale tale Tale tale Tale

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione