Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Fier , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:40
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-Benz EVO 320 CDI-Sport Pacet-07-Xhama te Zinj‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-Benz GL 320 BlueTEC-09-Full Option‼️

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLK 250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic-2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:38
Linku:
Dyqani ,

BMW 525 Dizel- Viti 2008-NAVI- ‼️‼️

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:53 Dyqani ,

Audi A5 viti 2012...motorri 2.0 benzin

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:45 Dyqani ,

Golf 5..sapo ardhur nga italia 1.9 naft

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Dyqani ,

Opel insignia..2.0 naft...automatik... viti 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:45 Dyqani ,

Opel meriva 1.4 benxin..viti 2007

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:44 Dyqani ,

Toyota corolla verso..2.2 naft..sapo ardhur

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 Dyqani ,

Mercedes benz A klas...automatike okazion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 Dyqani ,

Mercedes benz C klas sapo ardhur

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 Dyqani ,

Land rover freelander 2009..automat

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Dyqani ,

ML 350 Bluetec 2013 led super full

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:41 Dyqani ,

C 200 Kompresor‼️⁉️

4 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Dyqani ,

Opel Meriva 1.3 Dizel- 07- Xhama te Zinj Origjinal‼️‼️

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Dyqani ,

Ford Fiesta‼️‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:40
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-Benz EVO 320 CDI-Sport Pacet-07-Xhama te Zinj‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Dyqani ,

Mercedes-Benz GL 350 BlueTEC-2010‼️

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 Dyqani ,

Opel Corsa 1.7 CDTI-125Cavali- Viti 2009-‼️

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:39 Dyqani ,

Se Shpejti E 250 BlueTEC-Full Panoramike-120 Km-2016‼️

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:39 Dyqani ,

OKAZION ‼️‼️MERCEDES-BENZ ML 350 BlueTEC-2011‼️‼️

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ S 320 CDI L 4-Matic 7G-Tronic‼️

10 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-Benz GL 320 BlueTEC-09-Full Option‼️

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38
Linku:
Dyqani ,

BMW 525 Dizel- Viti 2008-NAVI- ‼️‼️

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3- 2.0 TDI- S-Line Fabrike-Full Panora

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 250 4 MATIC 2012- AMG Pacet‼️

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 Dyqani ,

Mercedes-Benz S 320 CDI BlueEfficiency 7G Tronic-Viti 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLK 250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic-2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:37 Dyqani ,

Toyora Yaris 2007‼️‼️

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:37 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3 Naft‼️‼️

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:37 Dyqani ,

Seat Leon 1.9 Nafte‼️

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 220 CDI- Baxha Xhami

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:24 Dyqani ,

Ford Kuga 2.0TDCi 2010 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 Dyqani ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 ,

Okazion ML350 Bluetec !! E sapoardhur nga Kanadaja !! 187 KM

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:17 Dyqani ,

Citroen C3 Automat‼️

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:40 Dyqani ,

FORD FOCUS 1.6 ECONETIC TITANIUM ZVICRA CH

6 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:40 Dyqani ,

SHITET MERCEDES BENZ C300 4MATIC 2010

7 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:39 Dyqani ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:39 Dyqani ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione