Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 Look S3 Fabrike, Full Panorama...2.0 Nafte, Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Dje 15:58 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Fier

Okazion mazda3 2010 1.6 benzin

4 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:51 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 2.0 TFSi

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

Shes/nderroj Passat B8

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E350 full (jo 4 matic)

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2011

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2016

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:25 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

BMW SERIA 5 VITI 2016 NAFTE 3.0

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

MERCEDES BENZ EVO 280 Viti 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

SHITET E CLASS 350 NAFTE AMG LINE//���� VITI 2011 SUPER FULL

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

SHITET PORSCHE CAYENNE 3.0DIESEL VITI 2016 SUPER FULL

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

����OKAZION E CLASS 220 NAFTE VITI 2014 ARDHUR NGA GJERMANIA

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Fier

Shitet ose ndrrohet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:12 Shtëpi  ·  Fier

Roskovec

2 500 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 15:06 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE GOLF 6 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:06 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI A6 NUMER 18

650 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:06 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R15

500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:06 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RSQ8.R21

Shitësit të Besuar
Dje 15:05 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Dje 15:05 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE NISANI QASHQAI R18

650 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:05 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE GOLF GTI 6 R18

Shitësit të Besuar
Dje 15:05 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE W205 AMG R18

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:03 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI A6 ORGJINAL R18

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:03 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

PANELE DYERESH BENZI W124

160 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE TOYOTA AURSI ORGJINAL R15.

300 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI 213 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:00 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI BBS 124 ORGJINAL R15

540 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 15:00 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI A4.R18

600 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:00 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI ORGJINAL Q7 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:57 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI ORGJINAL W213 R17

650 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:57 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI 124 E500 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:57 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BMW X5 X6 M R20

Shitësit të Besuar
Dje 14:55 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AUDI ORGJINAL A3.A4.R18

700 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:55 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE CITROENI R17

380 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:55 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE GOLF 6 R16

450 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:55 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE NISANI QASHQAI R16

350 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:54 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI E 211 R16

450 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:54 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R15

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:54 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE PASSATI CC R17

550 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:53 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BMW SERIA 5 R18

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:53 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BMW SERIA 5 R17

450 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN 2011 FULL OPSION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione