Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:53 Makina , Fier

Audi Q7 3.0 TDI 2014 Premium Plus Full Options!!

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:37 Makina , Fier

SHITET BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 T6 Design Full Options

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 12:10 Makina , Fier

Shitet e-class Evo automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 16:22 Makina , Fier

Vaj Ulliri 100% BIO ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 14:31 Makina , Fier

�� GOMISTERI, ASISTENC RRUGORE 24/7 ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 13:48 Makina , Fier

Mercedes Benz E class 280 EVO

6 900 EUR

14 Nën 12:05 Makina , Fier

Mercedes w211 e280 EVO

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 17:12 Makina , Fier

WV Sharan

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 17:08 Makina , Fier

WV Sharan

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Gush 16:54 Makina , Fier

Volkswagen Sharan 1.9TDI 96/130HP 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Korr 13:21 Makina , Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 21:16 Makina , Fier

C class 220 automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:03 Makina , Fier

C class 220, viti 2000, super gjendje okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 22:27 Makina , Fier

B class 2010, mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 23:17 Makina , Fier

Mercedes Benz E Class

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 10:04 Makina , Fier

Okazion CC 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 14:18 Makina , Fier

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 18:58 Makina , Fier

A class

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 14:56 Makina , Fier

A CLASS SUPER OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Korr 15:37 Makina , Fier

E class Evo 320 OKAZION!!!

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 12:21 Makina , Fier

Mercedes E 220 dizel

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 18:49 Makina , Fier

MERCEDS BENZ EVO 220

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:58 Makina , Fier

Shitet Mercedes-Benz E class. Classic 220 Nafte

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 16:25 Servis për makina , Fier

Diagnoser All in one

1 100 EUR

08 Nën 10:33 Makina , Fier

Mercedes benc E - class 220

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 19:58 Makina , Fier

Shitet Mercedez Benz C class 220cdi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 09:08 Makina , Fier

Mercedes benc E - class 220

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 21:14 Makina , Fier

Mercedez benz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 18:29 Makina , Fier

Mercedes-Benz Individual Okazion

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 15:06 Makina , Fier

E class 220

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 18:54 Makina , Fier

E class 220

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 17:17 Makina , Fier

Mecedes benz c class

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 12:46 Makina , Fier

Shitet Benz E-class 1.8 benzin gas me dogane

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:49 Makina , Fier

E 220 Cdi Avangard! Full

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 15:47 Makina , Fier

mercedez E class 350 cdi

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 12:02 Makina , Fier

OkazionMercedes E220 Cdi

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 19:32 Makina , Fier

Avantgarde Benz Mercedes c class 270 2001 gusht

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 16:58 Makina , Fier

Mercedes E class 350 cdi 2010

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 17:27 Makina , Fier

Mercedes Benz B Class 180 CDI

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 16:05 Makina , Fier

Benz c class 270 Cdi -03

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 14:48 Dyqani Makina , Fier

Mercedes E Class fundi 2011 SUPER FULL,me nderrim

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione