makina | Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:18
Linku:
,

Land rover discovery off road okaizon

8 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:31 ,

Toyota 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:28 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 22:28 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:28 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:27 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:25 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2004 FULL SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:23 ,

AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 ,

VW CADDY 2012 1.6DIEZEL

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:10 ,

VW Sharan 2.0 Benzin Gaz Viti 2007

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:07 ,

Mercedez benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:06 ,

TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFT!!!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:05 ,

✔️ POLO 1.2 NAFTE BMT 2012 e sapotarguar✔️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:58 ,

Toyota Land Crusier Automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:49 ,

AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:49 ,

Peugeot 407 SW AUTOMAT PANORAME SENSORE

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:49 ,

MERCEDES BENZ E KLAS CLAS W211 BENZINE-GAS

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 ,

ML 350 GRAND EDITION KROSKOT ME QEPJE SALLON PREMJUM FULL

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:47 ,

ML 350 BLUTEC VP2010 SAPO ERDHI ME DOGAN PAGUAR FULL MAKINA

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:46 ,

S350 Diesel vp 2016 sapo ardhur dogan e paguar look AMG 6.3

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:45 ,

audi a4 2.0 tfsi quattro

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:43 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 ,

mondeo automatik !

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:43 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

Ford Fiesta Titanium//2009//1.4 nafte//Manual

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:40 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:39 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:37 ,

Chevrolet Cruze Automat 1.6 benzin

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 21:36 ,

Fiat Grande Punto Automatike 1.3 Nafte Viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:31 ,

Shitet-Nderrohet- Mercedes- Benc

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

Vw Tiguan Viti 2011 Kamio Automatike Tavan Panorama

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:29 ,

Vw Tiguan 2.0T Benzine 4Motion Kamio Automatike Viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:28 ,

Bmw X1 Kamio Automatike Viti 2012 Tavan Xhami Panorama

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:28 ,

X5 Viti 2008 3.0 Benzine Automatike Full Tavan Xhami

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:28 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:25 ,

C Max 1.6 nafte 2010~ Letrat te sapo prera deri~ Prill 2022

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:24 ,

Benz~B 180~CDI

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:23 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:21 ,

Ford-C-Max~Dhjetor-2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:20 ,

Shitet Opel Astra 2005 Gaz-Benzin 1.6

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:01 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:00 ,

C300

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:00 ,

C220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione