Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina - Makina Të gjitha në Fier

Mercedes-Benz , 5649
VW Volkswagen , 1940
Ford , 1588
Audi , 1262
Opel , 1029
BMW , 694
Fiat , 604
Toyota , 469
Renault , 423
Peugeot , 336
Citroën , 240
Nissan , 202
Land Rover , 175
Seat , 144
Smart , 128
Alfa Romeo , 126
Mitsubishi , 113
Hyundai , 112
Porsche , 80
Lancia , 62
Mazda , 59
Volvo , 58
Škoda , 53
Jeep , 52
Suzuki , 45
Jaguar , 43
MINI , 42
Honda , 38
Kia , 34
Chrysler , 32
Chevrolet , 32
Rover , 21
Daewoo , 21
Ssangyong , 16
Saab , 13
Cadillac , 10
Dodge , 10
Acura , 8
Daihatsu , 7
Tata , 4
Isuzu , 3
MG , 3
Infiniti , 3
Aixam , 3
BAIC , 2
Dacia , 2
Lincoln , 2
Subaru , 2
Lada , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Tesla , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Pontiac , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Qer 18:27
Linku:
Makina , Fier

Shitet & Nderrohet Fiat Bravo T-Jet

90 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:53
Linku:
Makina , Fier

Toyota Corolla

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 18:07
Linku:
Makina , Fier

Toyota Corolla 2.0 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 00:19 Makina , Fier

AUDI A7

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 Makina , Fier

Ford Focus 1.6 naft 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:12 Makina , Fier

Okazion

4 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:12 Makina , Fier

���� Mercedes Benz C 220Cdi Avantgarde

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:12 Makina , Fier

����Mercedes EVO 280 Benzine 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:12 Makina , Fier

Mercedez

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:12 Makina , Fier

Nissan Murani 2.5 diesel Automat panorama full

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:11 Makina , Fier

Volkswagen Touareg 3.0 TDI 2013 Full Options!!

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 Makina , Fier

Cls 350 benzin/gaz.

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:53 Makina , Fier

Shitet passat cc super gjendje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:49 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 Full Option ☎️0696689881☎️

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Fier

Mercedes E320 Evo Avantgarde����☎️0696689881☎️

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft ☎️0696689881☎️

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Makina , Fier

Bmw 535i 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E-220 CDI

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:14 Makina , Fier

X5 3.5 DIESEL 2017 SUPER MEGA SUPER FULL SHITET+NDRROHET

111 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:14 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:08 Makina , Fier

Benz B Class AMG Full Opsion... 1.8 Nafte, Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 Makina , Fier

Benz

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:53 Makina , Fier

Sharan 1.8 Benzin Gaz 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:47 Makina , Fier

Toyota Fj Cruiser 4.0 benzine ndrrohet

16 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 Makina , Fier

GLE 350 Nafte

34 900 EUR

Dje 22:23 Makina , Fier

VW Jetta 2.0 Nafte Viti 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Makina , Fier

Audi A3 Panoram

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Makina , Fier

Ford kuga 2.0 Diesel

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina , Fier

Shitet/Nderrohet ▪︎Nissan Qashqai 2008 Panoramike▪︎

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina , Fier

Polo 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:13 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA220 4 Matic

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:13 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:13 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:13 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:13 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:13 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:13 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:02 Makina , Fier

Golf 7 Sport Automat, 1.6 Nafte Super ekonomik...

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 Makina , Fier

Opel Corsa 1.3 2006 CDTI Nafte

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Fier

E CLASS COUPE 350 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

9 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Fier

BMW 530 d. Okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:55 Makina , Fier

Audi Q5 3.0 Tdi !!! 3x Sline

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:55 Makina , Fier

‼️VW CC FULL GAZ BENZINE ‼️2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:55 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:55 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Fier

C 400 BENZIN 2016 AMG LOOK 2020 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:55 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

17 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Makina , Fier

❗️BMW X5 3.5d M-PACKAGE ❗️

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:54 Makina , Fier

OKAZION GOLF 7 GTI FABRIKE 2.0 VITI 2016 PANORAMA SUPER FULL

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:54 Makina , Fier

OKAZION BMW X5 3.5d M-PACKAGE VITI 2015 SUPER FULL

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione