Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Passat Të gjitha në Tiranë

Passat , 6909
Passat CC , 634

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:00
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat Sel Premium L 2.0TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Dje 11:07
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 2013 2.5 BENZIN GAZ 144mije km

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:49
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 2010 2.0 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 13:29
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat SE 2.5 Benzine - Gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 01:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 - Volkswagen Passat 2.0 TDI

9 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasat 2.5 benzin gaz

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 2010 2.0 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Vw passat 2014 2.5 bensine-gaz automat

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOkswagen Passat 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 20:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat 1.8tsi 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Vw passat cc 2.0tsi Gaz-benzin (prince) okazion

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shes makine

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Vw pasat 2.0 naft automat

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 19:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT 2.0 TDI MANUAL VITI 2005 I SAPOTARGUAR

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion Vw Passat 2.5 Benzine VP 19.12.2013 ! FULL OPTION!

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion Vw Passat 2.5 Benzine(behet 100% gas)!

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat Sel Premium L 2.0TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Dje 18:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2.5

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 18:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

OOKAZION PASAT AUTOMAT 3700

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:23 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT Viti Prodhimit 2016 2.0 Diesel

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Volkswagen Passat CC 2.0 Tdi Full Option -12

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

OKAZION Passat CC 2.0(nafte) Full Opsion

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet passat 2009 automat 6200 euro

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen PASSAT PREMIUM LINE 2.0 DIESEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2.0 Nafte. Automat 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion passat 2.0 naft Automat 3200euro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 1.9TDI Kamio Manuale Dokumenta Te Paguara

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Vw Pasat cc

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitje

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:19 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Germany Passat 2010 Automatike DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

FULL OPSION VW PASSAT 2.0 NAFT 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

FULL OPSION VW PASSAT 2.0 NAFT 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

SUPER OKAZION VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 1.9 tdi automat viti 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW Passat CC 2.0 TDI BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion! Vw Passat 2.5 Benzine Full Option !

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

"VOLKSWAGEN PASSAT CC VITI 2012 2.0TDI"

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC VITI 2009 2.0TDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:07
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 2013 2.5 BENZIN GAZ 144mije km

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Passat 2.0 naft 05 kambio manuale

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Passat 2.5 Benzin/Gaz 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Makina me qera ne rinas 0674545000 renta car rinas

20 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione