Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazion - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 9015
VW Volkswagen , 5275
Audi , 2568
Ford , 2556
BMW , 1983
Opel , 1404
Renault , 1047
Toyota , 1023
Fiat , 967
Peugeot , 819
Smart , 711
Citroën , 603
Nissan , 451
Land Rover , 448
Volvo , 295
Hyundai , 290
Seat , 267
Alfa Romeo , 234
Škoda , 218
Porsche , 164
MINI , 162
Chevrolet , 155
Mitsubishi , 149
Lancia , 144
Kia , 134
Mazda , 131
Jeep , 119
Jaguar , 100
Suzuki , 91
Chrysler , 89
Honda , 68
Dacia , 41
Saab , 33
Ssangyong , 30
Dodge , 30
Daewoo , 30
Rover , 27
Cadillac , 25
Subaru , 15
Daihatsu , 13
Acura , 12
Hummer , 11
Maserati , 10
Tata , 8
MG , 7
Infiniti , 7
GMC , 7
Isuzu , 6
Piaggio , 5
Lexus , 5
Lincoln , 4
Aixam , 4
TVR , 3
Bentley , 3
BAIC , 2
Alpina , 2
Trabant , 2
Yugo , 2
Corvette , 2
Ferrari , 2
Spyker , 1
Lada , 1
Lotus , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:55
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI, Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:19
Linku:
Makina , Tiranë

!!OKAZION!! VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 ne gjendje perfekte

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 07:34 Makina , Tiranë

OKAZION! Passat 2008 2.0TDI -Kambio Automat DSG

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:31 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

Okazion !! Shitet ose nderrohet SsangYoung REXTON 2.7XDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Makina , Tiranë

Okazion BMW seria 3 viti 2011 benzine-gaz 100% super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:13 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery ����

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 Makina , Tiranë

OKAZION.....CDI 220 AUTOMAT VITI 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:57 Makina , Tiranë

Ford Kuga Okazion!!!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:44 Makina , Tiranë

��C220 Nafte Automatike 2009 Sapo Ardhur Nga Zvicra ��������

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:38 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:48 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:20 Makina , Tiranë

Porche Cayenne Okazion

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

Shitet c class 2015 amg line 4 matic

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Tiran Shesim Okazion Golf 7 2.0 Nafte me opsione

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

Okazion!!!!Mercedes Benz E-class benzin-gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 Makina , Tiranë

VW PASSAT CC

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C280 OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 Makina , Tiranë

Okazion Ford Focus 1.8 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE OKAZION

48 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:53 Makina , Tiranë

�� SHITET OKAZION �� Renault 1.9 Tdi Diesel / Manuale

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI 2019 Full

39 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

����A Class 170����

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:25 Makina , Tiranë

Shitet c class 2015 amg line 4 matic

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:19
Linku:
Makina , Tiranë

!!OKAZION!! VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE VARIANT*OKAZION-06

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cla Okazion

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:58 Makina , Tiranë

Golf 5, nafte 1.9, viti 2006 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

OKAZION! Benz B Class 180 CDI viti 2007 teper ekonomik!!

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

OKAZION - Shes makinë zviceriane

9 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

OKAZION - shitet makine Zvicre

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION BMW SERIA 5 525i BENZIN-GAZ LOOK M AUTOMAT ����

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C180 AVANTGARDE BENZIN 2008 AUTOMAT ��������

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT IDEA 1.4 BENZIN AUTOMAT ����

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF PLUS 1.9 TDI 2005 MANUAL ��������

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2008 AUTOMAT ����

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2010 AUTOMAT ����

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION PEUGEOT 308cc CABRIO 1.6 BENZIN 2009 AUTOMAT ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

❌OKAZION❌ Golf 7R 4Motion 400hp

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:46 Makina , Tiranë

OKAZION FORD FIESTA 1.4 BENZIN AUTOMATIKE ����

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

SMART AUTOMAT OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

❌OKAZION❌ Cls550 4matic Full

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

A6 Benzin- Gaz 2.4 8G okazion per 10 dit super gjendje

5 265 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione