Benc | Shkodër | Automjete | Makina

Peugeot , 2
Acura , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benc,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benc Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:26 ,

B-class

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:17 ,

⚜️Mercedes benc E clas Avangard 220 Automat⚜️

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 14:16 ,

⚜️Mercedes Benc A Clas 170 nafte Automatike⚜️

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:58 ,

Mercedes-benc E220

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 11:04 ,

Mercedes benc E 200

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 11:52 ,

Mercedes Benc E Evo Clas 220 Avangard vit 2007����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 10:16 ,

⚜️Mercedes benc⚜️E Clas 220 Automat Avangard

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 13:17 ,

Shitet vito 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 05:33 ,

Mercedez Benc

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 15:44 ,

Shiten-Nderrohen DISQE 16 ne gjendje te mir

300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 10:36 ,

Mercedes Benc Evo Avangard 2.2 Automat vit 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 21:14 ,

Xhama te bardh per benc 203

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 19:52 ,

Mercedez benz E 220 cdi

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 23:49 ,

Mercedez-Benc C270 CDI Avangart

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Tet 15:39 ,

Mercedez-Benc C270 CDI Avangart

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Sht 17:41 ,

mercedes benc evo avangarde 2.2 vit 2008 ��������

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 16:27 ,

benc 220 cdi

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 09:03 ,

Mercedes 320 dizel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 12:07 ,

mercedez benc

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 15:55 ,

Mercedez Benc ne shitje

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 20:34 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 15:34 ,

Benc benzingaz

1 800 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 22:42 ,

Shitet ose nderrohet

2 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 15:02 ,

Postribe

1 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Shk 09:42 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 23:16 ,

Mercedes

1 200 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 21:34 ,

Peugeot 207 - Ardhur nga Gjermania

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 21:15 ,

Shkoder

1 600 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Dhj 20:43 ,

benc 250

800 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 20:14 ,

benc

800 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 17:44 ,

Ofert e fundvitit benc nafte 220 viti 97..1000euro

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 17:44 ,

Benc c 220 nafte viti 97 cmimi 1150euro

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 08:36 ,

mercedes benc

2 200 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 16:00 ,

Shitet.. Ben c220 CDI

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 18:38 ,

shes mercedez benc c220 edhe ndrrime

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 09:37 ,

Shitet mercedes -benc !!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 09:56 ,

Mercedes~Benc

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 23:07 ,

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 14:16 ,

Benz e class 220

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:15 ,

Shitet benc e200 viti 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 23:24 ,

Mercedes-benc

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 22:46 ,

Benc

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 21:21 ,

Shitet ose nderrohet

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 08:51 ,

Shitet dhe nderrohet

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 08:01 ,

mercedes benc

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 10:44 ,

Okazionnn

1 300 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 17:38 ,

Mercedes Benc E250

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benc | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Benc Benc Benc benc Benc benc Benc Benc Benc Benc

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione