Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Scenic ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej oferta per Renault Scenic ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Scenic nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault Scenic ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 10:26 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

RENAULT SCENIC 1,5 NAFTE EURO 6

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Rreno schenic (SUV)Super gjendje dhe fuqi

1 250 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:31 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Korçë

Renault scenic benzin gaz

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Korçë

Renault scenic

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Renault SCENIC 1.6 Benzin

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Renault SCENIC 1.5 diesel

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:25 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Korçë

Shitet Renault Scenic ✅

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:37 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Renault Scenic 2016 �� AUTO PENTA ��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:23 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Renault Scenic viti 2011 1.5 dci 110 cv

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 11:30 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Berat

RENAULT SCENIC 1.5 NAFT

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 01:46 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Shitet Renault Scenic 1.9 Dci Conquest

14 Pri 18:01 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

Okazion !!!

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:51 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Korçë

Okazion Reno Scenic

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 13:08 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Rreno

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 16:36 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

Okazionnn

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 17:10 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Rreno

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 16:23 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Rreno

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 11:09 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Rreno shenik

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 17:28 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 15:01 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

RENAULT 2006 1.5 Naftë

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 04:17 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Reno clio 1.5 nafte viti 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Korçë

renault

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 05:33 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Renault Scenic megane 1.9 nafte sapo ardhur zvicra okazionn

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 15:31 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 12:19 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Korçë

Shes Renault 1.1 Miljon

1 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 10:30 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Shitet benzin gaz

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 12:42 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

reno shenik autamat 1.5 nafte traga sh qiptare

5 500 EUR

24 Mar 12:42 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

reno shenik autamat 1.5 nafte traga sh qiptare

5 500 EUR

24 Mar 12:42 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

reno shenik autamat 1.5 nafte traga sh qiptare

5 500 EUR

24 Mar 12:42 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

reno shenik autamat 1.5 nafte traga sh qiptare

5 500 EUR

24 Mar 11:48 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Elbasan

Shitet per pjese kembimi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 13:07 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Shitet shenik II

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 07:53 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Berat

SHES MAKINE, CMIMI I DISKUTUESHEM

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 01:26 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Shitet okazion shenik II

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 15:30 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

Renault Scenic

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 14:31 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

OKAZION RENAULT RX4 2000 EURO I DISKUTUESHEM

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 08:53 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Okazion Renault Scenic RX4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 20:45 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kavajë

Renault scenic gaz

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:04 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

Reno

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 14:10 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Shitet Renault Scenic

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 12:32 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

Renault

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 09:30 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Berat

Benzin Gas

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 10:08 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Shitet renault scenic

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:05 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Renault Scenic 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 08:58 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Renault

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 14:30 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Shitet Renault Grand Scenic !

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 21:03 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkodër

Shitet Renault Scenic

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 12:58 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Reno scenic 1.9 naft 2003

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:12 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Renault Scenic 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 09:48 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkodër

Renault

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kerkuar per Renault Scenic ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault Scenic ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault Scenic ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Scenic te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault Scenic ne MerrJep.al


Keni Renault Scenic qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione