Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz c klas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1467
Audi , 54
BMW , 27
Peugeot , 27
Ford , 23
Toyota , 12
Land Rover , 12
Opel , 7
Škoda , 5
Fiat , 5
Citroën , 5
Volvo , 4
Honda , 4
Smart , 4
Mazda , 3
Isuzu , 2
Chrysler , 2
BAIC , 2
Hyundai , 2
Renault , 2
Porsche , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz c klas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz c klas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:04 Makina , Tiranë

C class ������������

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:31 Makina , Tiranë

������❌️SHITET E CLASS 2010 ❌️������

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:26 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz benc 200 karavan 202

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:15 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 Nafte. OKAZION

3 600 EUR

Sot 20:13 Makina , Tiranë

Voklswagen Jetta 2.5 SE - 2012 Okazion

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Mercedes C230 Kompresor

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:23 Makina , Tiranë

�� SHITET 2011 C Class Mercedes-Benz C300 PANORAMIC me targa

8 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:58 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E200(w124) Benzine 1992

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

Benz C klas Benzine/Gas ne shitje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS AVANGART AUTOMAT PANORAM

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS ELEGANCE A7UTOMAT 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS AVANGART AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz c klas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:28 Makina , Korçë

Shitet Mercedec c klas

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:24 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Super/Okazion

67 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:35 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Exclusive Benzine/Gas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:01 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:32 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

BMW 325D FULL

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:39 Makina , Shkodër

BMW X6 M50d nafte Full mundsi ndrrimi

22 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 Dyqani Makina , Tiranë

C KLAS AUTOMAT 2011 AVANTGARDE"EUROPIANE"

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:28 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2008

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:25 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 Amg Line 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:21 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:08 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - C KLASE 220 CDI - AVANGARD AUTOMAT 2010 - TIP I RI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR ELEGANCE MANUAL VITI 2005 SUPER

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:17 Makina , Tiranë

W204 c klas

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:29 Makina , Durrës

Shes Mercedes-Benz 203

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:26 Makina , Durrës

Mercedez benz c klas 220 naft automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:23 Makina , Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:23 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E350 96 mij km amg avandgarde

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 15:50 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 14:57 Makina , Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 08:43 Makina , Berat

Mercedes Benz C class AMG 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz c klas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione