Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 10493
B-Class , 4733
C-Class , 38364
CE-Class , 50
CL-Class , 249
CLA-Class , 280
CLC-Class , 96
CLK-Class , 1536
CLS-Class , 2186
E-Class , 29462
G-Class , 310
GL-Class , 524
GLA-Class , 91
GLC-Class , 106
GLE-Class , 447
GLK-Class , 973
GLS-Class , 28
ML-Class , 7380
R-Class , 503
S-Class , 4597
SL-Class , 164
SLK-Class , 202
V-Class , 537
190 , 1516
200 , 8108
220 , 19022
230 , 594
240 , 1026
250 , 4333
260 , 54
270 , 5048
280 , 1513
290 , 357
300 , 1283
320 , 3047
350 , 1257
380 , 51
400 , 176
416 , 279
420 , 54
450 , 28
500 , 98
560 , 32
600 , 52
AMG GT , 16
AMG GT S , 8
MB 100 , 10
SLR , 7
SLS AMG , 2
Vaneo , 287
Vario , 257
Viano , 434
Model tjetër , 3351

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


Sot 14:15
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercedes C200 CDI Automatike PERFEKT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 22:33
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C300 Sport AMG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 14:56
Linku:
Makina , Tiranë

C220 okazioon

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E-350 COUPE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 10:51 Makina , Tiranë

Mercedes E 220

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:51 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:51 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C Klass

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:51 Makina , Fier

SHITET BENZ E-CLASS

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ E-CLASS

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Makina , Kukës

Mercedes GLC 220 CDi 4matic AMG-Paket

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Makina , Tiranë

Mercedes c 220

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ C-CLASS

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:51 Makina , Tiranë

Mercedes E 240 OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C200 OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:50 Makina , Tiranë

C220 bluetec w205

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:49 Makina , Durrës

Mercedez benz C class

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:49 Makina , Elbasan

��Mercedes E350��

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Makina , Fier

SHITET BENZ E-CLASS

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:49 Makina , Fier

SHITET BENZ C-CLASS

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:49 Makina , Korçë

Mercedes Benz C Amg Fabrike

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Makina , Fier

SHITET BENZ E-CLASS

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ E-CLASS

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E200 OKAZION

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E220 OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C300 4MATIC SPORT AMG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:45 Makina , Durrës

Mercedes Ben C 300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:45 Makina , Durrës

Mercedes Benz E class 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:45 Makina , Fier

SHITET BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ ML-CLASS

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 OKAZION

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 Makina , Fier

SHITET BENZ ML - CLASS

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:43 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ E-CLASS

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:43 Makina , Tiranë

Shitet Rimorkio

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:43 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde! Viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:43 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz SEL 560 V8

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 220 OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:42 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Coupe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 Makina , Fier

G class 500

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:41 Dyqani Makina , Kolonjë

Mercedes Benz CLS 350d 265cv

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:41 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ S-CLASS

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz A150

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:40 Makina , Durrës

Cls 250 Look amg

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina , Fier

E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 Dyqani Makina , Fier

▫️Mercedes-Benz Avantgarde ▫️A 180 cdi 109cv

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:38 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz R 320 cdi 4 Matic 224 cv

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:38 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz E 280 CDI Avantgarde viti 2005

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Makina , Tiranë

Mercedez Benz 200 Benzine+Gaz Coupe

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:33 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes GLK 320 ����

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Makina , Tiranë

❌❌Okazion CLS 350 4Matic ❌❌❌

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Makina , Shkodër

Mercedes Benz Sprinter 2010 2.7 naft

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Makina , Durrës

Mercedes c class panorama

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:32 Makina , Tiranë

Makina me qera me te lira ne treg

25 LEK / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione