Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLK-Class

CLK 200 , 457
CLK 220 , 113
CLK 230 , 71
CLK 240 , 64
CLK 270 , 588
CLK 280 , 19
CLK 320 , 94
CLK 350 , 7
CLK 430 , 6
CLK 500 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:13
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz Clk-Class

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 15:47
Linku:
,

GLK 250, Bluetec

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 13:22 ,

���� OKAZION BENZ CLK 1.8 BENZIN 2006 AUTOMAT ����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 ,

MERCEDES CLK 270CDI

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 ,

MERCEDES BENC

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:31 ,

KERKOJ CLK KOMPRESOR ME CMIM T LIR

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Dyqani ,

Mercedes Benz Clk-Class

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:34 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 AUTOMAT V 2009❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

CLK 200 KOMPRESSOR 2007 AVANTGARDE (EVO)

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:21 ,

OKAZION - MERCEDES BENZ CLK 200 BENZINE/GAS

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:05 ,

���� OKAZION BENZ CLK 1.8 BENZIN 2006 AUTOMAT ����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:21 ,

CLK180 Gaz+Benzine Kompressor 2005

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:11 ,

Benz clk

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:51 ,

Mercedez benz clk pranoj dhe ndrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:12 ,

Clk 200 kompresor kuq benzin gaz 2001 manual

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 14:22 ,

Shitet clk

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 10:51 ,

Clk 270

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 12:18 ,

Benzin+Gaz Mercedes-Benz

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:42 ,

Mercedes Benz CLK

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 10:31 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 12:27 ,

Shitet nderrohet clk 200 benzi gaz 2300 euro I disk

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 12:27 ,

Shite + nderrohet Mercedes clk 200 benzin gaz 2300 eur

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 12:24 ,

Shitet nderrohet clk 200 benzin gaz 2300 euro disk

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 10:51 ,

Clk okazion

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 15:47 ,

GLK 250, Bluetec

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 15:41 ,

Clk 350 shitet nderrohet + diferenc

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 00:29 ,

mercedes-benz clk270

4 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 16:22 ,

CLK180 Gaz+Benzine Kompressor Cabrio 2006 Automatike

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 11:39 ,

CLK 230K 3700 euro i PADISKUTUSHEM

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 09:54 ,

okazion CLK automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 00:56 ,

kerkoj clk kompresor me pak lek

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 17:49 ,

Clk benzin gaz perfekt

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 17:37 ,

SHITET CLK 280

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 01:41 ,

Benz benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:41 ,

Shes Mercedes ������������

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:12 ,

Shitet Nderohet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 15:56 ,

Clk benzin gaz 2600euro I diskutushem

260 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 18:56 ,

Clk benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 15:05 ,

Shitet clk

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 14:07 ,

Clk 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 12:17 ,

Shitet Mercedes-Benz CLK

390 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 10:01 ,

Mercedes Benz CLK 200 kompressor 192 HP benzin/gaz

2 691 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 14:08 ,

OKAZION Clk 2.0 benzin/gas Kompresor

1 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 22:47 ,

Mercedez benz

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 16:10 ,

Shitet Mercedes Benz CLK 270CDI

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 18:38 ,

Shitet Nderohet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 08:34 ,

Mercedes CLK 270

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 14:45 ,

Shitet clk 200 kompresor i kuq

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:23 ,

Clk 2.0benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 21:23 ,

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 10:51 ,

Shitet

1 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione