Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat Grande Punto ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Fiat Grande Punto ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat Grande Punto te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat Grande Punto nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesveSot 18:57 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 1.2 Benzin

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:10 Makina , Tiranë

Okazionn 2600€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:53 Makina , Tiranë

Fiat 2012 naft 1.3 Manual 3900 euro okazion okazion

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:12 Makina , Vlorë

Fiat grande punto

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:07 Makina , Vlorë

(Nderrohet) Fiat Grande Punto (Abarth)

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:44 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet fiat punto 1.3 naft manual viti fund 2009.

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

Fiat Grand Punto

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:21 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.4 Benxin Gaz

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:24 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

20 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:12 Makina , Durrës

Shitet

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:37 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Fiat Grande Punto Sport viti 2008 1.4 benzin-gas 77cv

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:29 Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET NAFTE

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:29 Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET NAFTE

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 19:16 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

3 600 EUR Çmimi me zbritje

23 Sht 16:56 Makina , Shkodër

OKAZION 2000€ 1.3 NAFT

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 14:51 Makina , Durrës

Shitet fiat Grande punto, 1.3 nafte

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 13:01 Makina , Tiranë

Fiat punto

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 11:42 Makina , Lushnjë

Grande punto okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 10:32 Makina , Tiranë

Okazionn 2600€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 09:06 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat Grand Punto

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 21:24 Makina , Tiranë

Okazion 2600€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 09:26 Makina , Tiranë

Okazionnn 2600€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:16 Makina , Vlorë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Fita Punto

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 18:24 Makina , Tiranë

2600 € okazionnn

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 08:34 Makina , Tiranë

��Shitet Fiat Grande Punto viti 2007��

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 18:33 Makina , Vlorë

Shitet

1 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 12:38 Makina , Elbasan

Fiat Grande Punto Multijet 1.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 10:22 Makina , Tiranë

Shitet 1.3 naft super gjendje cmimi i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 09:10 Makina , Tiranë

Okazion super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 08:39 Makina , Tiranë

Shitet 1.3 naft shum ekonomike

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 08:22 Makina , Shkodër

Fiat grande punto 1.3 nafte multijet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:32 Makina , Durrës

Fiat grande punto 1.3 naft viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 20:08 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grand Punto

380 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 14:55 Makina , Fier

Fiat grande punto 1.3 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 14:04 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat grand punto

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 08:31 Makina , Tiranë

Okazionn 2600 € i pa disk

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 17:27 Makina , Fier

Fiat grande punto 1.3 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 19:15 Makina , Tiranë

2600 € i pa disk okazionnn

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 19:09 Makina , Durrës

Fiat grande punto 2007

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 15:12 Makina , Fier

Fiat grande punto 1.3 nafte viti 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 11:59 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 10/2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 11:16 Makina , Durrës

FIAT Grande Punto 1.4 Benzin Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 11:11 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 2009, MANUALE,MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 08:04 Makina , Fier

Fiat grande punto 1.3 nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 16:44 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat grand punto

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 17:18 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 17:11 Makina , Tiranë

Fiat grande punto benxin gaz

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 16:23 Makina , Sarandë

Fiat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 12:22 Makina , Tiranë

3000 € okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Njoftimet per Fiat Grande Punto në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat Grande Punto të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat Grande Punto nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat Grande Punto ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat Grande Punto ne MerrJep.al


Keni Fiat Grande Punto që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione