Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Grande Punto Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Grande Punto | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:42 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Grande Punto 1.3 nafte multijet 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Makina , Tiranë

GAZ+BENXIN FIAT GRANDE PUNTO 1.4 VITI 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:53 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE 2006 ��������

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:01 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:59 Makina , Tiranë

Fiat Punto Grande

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:00 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:11 Dyqani Makina , Tiranë

Fiat grande Punto 1.4 Benzin Gas

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 16:35 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.4 Benxin Gaz

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 05:48 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 22:59 Makina , Tiranë

Fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:01 Makina , Tiranë

Fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:04 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 1.3 nafte super ekonomike.

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 11:09 Makina , Tiranë

SHITET FIAT PUNTO 2009 1.4 Benzin ✅

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 10:31 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Mar 17:46 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 17:17 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

16 Mar 13:27 Makina , Tiranë

Grande punto 1.4 benzin

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 08:35 Makina , Tiranë

Shiten ose ndrohen

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 19:42 Makina , Tiranë

Shitet fiat 1.3 nafte

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 04:48 Makina , Tiranë

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:12 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 16:10 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 21:52 Makina , Tiranë

2.600 eurooo

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 10:56 Makina , Tiranë

FIAT ��GAZ/BENZINE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 08:49 Makina , Tiranë

2.6 euroooo

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:28 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 19:24 Makina , Tiranë

Shitet fiat grand punto

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 17:54 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 21:05 Makina , Tiranë

Fiat grande punto evo

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 17:21 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 1.3 naft 2009 super ekonomike

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:37 Makina , Tiranë

Fiat Grandpunto per shitje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 18:18 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 2009, MANUALE,MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 23:44 Makina , Tiranë

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 21:08 Makina , Tiranë

Shitet!

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 19:23 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 10:54 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 05:50 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 03:58 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grande Punton

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 17:03 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 15:20 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 12:46 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 1.2 Benzin/Gaz viti 2008

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 15:38 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 19:20 Makina , Tiranë

Grand punto

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 04:20 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 2008 1.4 benzin/gaz

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 12:25 Makina , Tiranë

Fiat grande punto 2008 1.4 benzin/gaz

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 14:03 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 20:15 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 13:38 Makina , Tiranë

Fiat Punto Grande 1.2 Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Dhj 10:59 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto 1.2 Benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 18:43 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Grande Punto | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione