Fiat punto 2004 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 167
BMW , 12
Opel , 11
Ford , 8
Audi , 5
Citroën , 3
Peugeot , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Seat , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Saab , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto 2004,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto 2004 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:28 ,

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:28 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:28 ,

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 130.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:28 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:36 ,

GOLF 5///BENZINE 1.4///VITI 2004///MANUAL

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:10 ,

VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393 i diskutushem

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

Makina me Qera Ekonomike Qmime Fantastike

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

MAKINA ME QERA DUKE FILL NGA 14 EUR DITA

14 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:40 ,

Fiat Punto 1.3 Nafte, viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:13 ,

BMW 520 BENZIN+GAZ AUTOMATIKE VITI 2005 NDERROHETTTTTTTTTTTT

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

AUDI A6 2.0 BENZINE SAPO ARDHUR

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:22 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:22 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:22 ,

Hartat e fundit per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:21 ,

Riparime software dhe hartat per Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:21 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:21 ,

Azhornime hartash ne Full Europe 2020

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:21 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:21 ,

Hartat e reja per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:21 ,

Hartat e vitit 2020 per VW

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:02 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:22 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:02 ,

C class 220 EVO Gjendje Perfekte - Mundesi Nderrimi

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 ,

OKAZIONN Mercedes-Benz C220 EVO 2005,AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:06 ,

Mercedes-Benz C180 KOMPRESOR Viti 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:02 ,

✅Super Okazion✅Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 21:42 ,

Konvertimi i hartes se navigatorit nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 20:05 ,

fiat punto 1.2 2004 b-gaz

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 21:42 ,

Fiat Punto 1.3 nafte viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 10:03 ,

OKAZION CITROEN C 2 1.4 NAFT AUTOMATIKE ����

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 23:22 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 08:32 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:13 ,

opel

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:03 ,

shitett

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:13 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 09:02 ,

shitett

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 14:59 ,

Fiat Punto 1.2 benzin-gaz

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:42 ,

Fiat Punto1.3 nafte 2004

1 980 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 20:16 ,

Fiat Punto 1.3 Nafte, viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 11:58 ,

Fiat punto

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 16:12 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

45 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 14:24 ,

Shitet Volkswagen Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 17:22 ,

FIAT Punto Super 1.2 Gas/Benzin OKAZION

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 11:39 ,

Shitet fiat punto me letra per nje vit 0688518544

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 10:11 ,

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 8300 Euro

83 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto 2004 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione