Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat bravo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 1526
Audi , 130
Volvo , 122
BMW , 86
Ford , 72
Toyota , 54
Opel , 32
Land Rover , 18
Citroën , 14
Peugeot , 14
Nissan , 13
Seat , 12
Renault , 11
Smart , 10
Porsche , 8
Honda , 7
Hyundai , 6
Chevrolet , 6
Mazda , 5
MINI , 5
Škoda , 5
Lancia , 5
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
BAIC , 2
Suzuki , 2
Cadillac , 2
Dodge , 2
Chrysler , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Jeep , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat bravo,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat bravo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:15
Linku:
Makina , Fier

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) Okazion

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:15
Linku:
Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:48
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:03 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 300 4matic Okazionn!

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-200 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 Makina , Tiranë

A-CLASS LIMITED EDITION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:41 Makina , Tiranë

VW Polo Bluemotion 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:41 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

Audi A5 SPORT-LINE 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

Audi A4 Automat 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Bravo 1.9 Multijet

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:36 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:36 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E350CDI FULL OPTION

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:36 Makina , Tiranë

AUDI A7 S-LINE FABRIKE

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:15 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:08 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:05 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:53 Makina , Tiranë

1.3 NAFTE OPEL MERIVA

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:53 Makina , Korçë

AUDI A6 2.4 V6 BENZIN + GAZ AUTOMAT ������

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

OPEL AUTOMATIK VITI 2004 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:43
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:32 Makina , Elbasan

Audi A6

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:30 Makina , Durrës

Shitet Fiat Bravo benzine manuale

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:20 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

Benz Cls 500 Benzin gaz me letra per 1 vite

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 Fsi nga zvicra

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Shitet & nderrohet vwpassat

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Benz Cls Look BRABUS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Bmw 528 Xi Benzin Gaz me letra Okazion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

Mercedes benz glk 250 bluetec

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:02 Makina , Elbasan

Fiat bravo

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Makina , Tiranë

Disqe 18 seria 7 viti 2011

40 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Makina , Tiranë

BMW Seria 7 ( Super Okazion )

12 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Makina , Tiranë

Bmw 750 LI (Okazion 2011)

12 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Dyqani Makina , Fier

Fiat Bravo

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:56 Makina , Tiranë

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Kavajë

E cklas 220 cdi 0692606999

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:31 Makina , Fier

SUZUKI ����

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Makina , Fier

PEUGEOT ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:15 Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:15 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat bravo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione