Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Chevrolet Të gjitha në Tiranë

2500 , 3
Alero , 3
Astro , 4
Avalanche , 5
Aveo , 99
Beretta , 1
Blazer , 9
Camaro , 22
Captiva , 118
Chevelle , 1
Colorado , 1
Cruze , 29
El Camino , 1
Epica , 45
Evanda , 3
Express , 2
G , 2
HHR , 2
Impala , 19
K30 , 2
Kalos , 116
Lacetti , 24
Lumina , 1
Malibu , 4
Matiz , 83
Nubira , 27
Orlando , 20
S-10 , 2
SSR , 1
Silverado , 1
Spark , 89
Suburban , 25
Tahoe , 9
Trax , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 02:05
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 00:15 Makina , Tiranë

�� Chevrolet Captiva e sapoardhur nga jashte me letra prera✅

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 21:25 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Chevrolet Matiz 800 Benzine / Manuale

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 18:26 Makina , Tiranë

SHITE OSE NDERROHET AUTOMAT 200 NAFT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:23 Dyqani Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva ����

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:15 Dyqani Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva ����

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:49 Makina , Tiranë

Chevrolet Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:05
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 21:49 Makina , Tiranë

Chevrolet camaro

40 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Maj 08:33 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Captiva Automat Nafte nga Zvicra ��������

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 20:14 Makina , Tiranë

Shitet 2900€

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 14:43 Makina , Tiranë

Shitet/ Nderrohet

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
27 Maj 07:51 Makina , Tiranë

Chevrolet captiva 2.0 naft 4x4

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 20:52 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Captiva Zvicer��������

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 11:19 Makina , Tiranë

Shitet Captiva 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:42 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Camaro LT 3.6

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Maj 17:22 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet Chevrolet Captiva 4x4 2008 Manuale 2.0 Nafte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 13:04 Makina , Tiranë

Shitet shevorlet e sapo ardhur nga zvicra super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 01:56 Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva 6+1

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:14 Makina , Tiranë

Chavrolet avalanche

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:06 Makina , Tiranë

Shitet ne gjendje ahum te mire

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Maj 02:24 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:24 Makina , Tiranë

Okazion Chervolet Cruze 1.8 Benzine

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 18:53 Makina , Tiranë

OKAZION SHEVERLET AUTOMAT 200 NAFT VITI 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 23:50 Makina , Tiranë

�� Chevrolet Captiva e sapoardhur nga jashte viti 2010 2.0 !

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 23:33 Makina , Tiranë

Chervolet Captiva 2009 (Okazion)

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 13:32 Makina , Tiranë

Orazion

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 14:54 Makina , Tiranë

OKAZION !!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 23:30 Makina , Tiranë

Chevrolet Suburban 2010

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 01:21 Makina , Tiranë

Chevrolet 1.2 benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 16:31 Makina , Tiranë

Shitet chevrolet epica automat

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:53 Makina , Tiranë

3800 Euro

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 15:33 Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:34 Makina , Tiranë

zhevrolet Orlando 2011 2.0 nafte

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 18:51 Makina , Tiranë

Chevrolet captiva

5 030 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 22:28 Dyqani Makina , Tiranë

CHEVROLET CRUZE, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
26 Pri 14:52 Makina , Tiranë

CHEVRLOLET KALOS 2008 1.4 BENZINE 145000KM

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 09:12 Makina , Tiranë

Automat 2.0 naft 4x4

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 19:10 Makina , Tiranë

Chevrolet Cruze

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
21 Pri 13:17 Makina , Tiranë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 10:54 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Chevrolet Orlando 6+1 ����

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
20 Pri 10:12 Makina , Tiranë

OKAZION!!!! chevrolet Captiva 2007 2.0 nafte

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 16:26 Makina , Tiranë

Chevrolet okazion + mundsi ndrimi

3 800 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 16:54 Dyqani Makina , Tiranë

CHERVOLET CAMARO Viti Prodhimit 2010 6.2 Benzin 106.000KM

17 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 16:59 Makina , Tiranë

❌OKAZION❌2.0 Naft Automat 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

CHERVOLET CRUZE, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
10 Pri 11:01 Makina , Tiranë

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 08:26 Makina , Tiranë

SHITET CHERVOLET EPICA 2.5 BENZIN/GAZ 2008

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 21:41 Makina , Tiranë

Shitet OKAZJON CHEVROLET CAPTIVA me 85mij km

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Mar 08:34 Dyqani Makina , Tiranë

Geely Emgrand EV 412 KM me nje Karikim

18 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 11:50 Makina , Tiranë

Shitet/Ndërrohet Chevrolet Matiz 800 cc

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione