Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW M-modele Të gjitha në Tiranë

M135 , 3
M2 , 4
M235 , 3
M3 , 83
M4 , 9
M5 , 86
M550 , 6
M6 , 33
X5 M , 252
X6 M , 77
Z3 M , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:19 Makina , Tiranë

BMW X3 3.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

5 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

BMW X5 40i SAPO ARDHUR

56 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:18 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Bmw 640i lok M fabrike 2014

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:25 Makina , Tiranë

BMW x5

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59 Makina , Tiranë

Garazhd Stacioni trenit 1020 m2 mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 01:11 Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 23:10 Makina , Tiranë

GOMA ANTIPLUM MICHELIN DISQE BMW X5 620€

620 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 01:53 Makina , Tiranë

Shitet Kambio M6 Super Okazion Me 95000 km

2 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Mar 22:59 Makina , Tiranë

Shitet x6

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 13:28 Makina , Tiranë

Shitet BMW X5

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 13:20 Makina , Tiranë

BMW M5 Makina Ne Shitje 2008 Competition Pack V10 600 HP

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Mar 21:31 Makina , Tiranë

Shitet X6M

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 16:38 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 M50d 2020 FULL OPSION

83 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 08:50 Makina , Tiranë

Shitet BMW X6 OKAZION 3.0 Naft!!! ✅ Rezervuar✅

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 01:41 Makina , Tiranë

Bmw 640i grande cupe lok M fabrike

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 14:52 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City - Bmw X6 M-Performance,4.0diesel,Full

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 10:22 Makina , Tiranë

Okazionnnnnn!!!!!!!!!!!!

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 21:15 Makina , Tiranë

Shitet

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 14:38 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION Bmw X5 / 3.5dxDrive FULL OPSION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 12:35 Makina , Tiranë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 13:55 Makina , Tiranë

Shitetttttt✅️✅️✅️✅️✅️

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:08 Makina , Tiranë

BMW

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 09:29 Makina , Tiranë

Shitet ne gjendje te shkelqyer BMW X6 M

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 07:57 Makina , Tiranë

BMW X5

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Shk 11:59 Makina , Tiranë

Shitetttttt

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 17:46 Makina , Tiranë

shitettttt BMW

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 10:22 Makina , Tiranë

Shitetttttt

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 21:01 Makina , Tiranë

Bmw X6 ///M 50d

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Jan 17:21 Makina , Tiranë

BMW X2 M 2018 2.0 nafte

31 000 EUR

12 Jan 14:51 Makina , Tiranë

BMW X5 M 4.4 BENZINE

58 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 13:04 Makina , Tiranë

SHITET

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 10:32 Makina , Tiranë

Shitet BMW

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 13:27 Makina , Tiranë

SHITET KOMPLETI PER DRIFT e36

235 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 11:48 Makina , Tiranë

Bmw x5 M

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 11:45 Makina , Tiranë

Bmw seria3

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 23:17 Makina , Tiranë

Bmv x6

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 17:44 Makina , Tiranë

Shitet benzin gaz

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 23:05 Makina , Tiranë

Bmw x5 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 23:05 Makina , Tiranë

Bmw x5 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 23:05 Makina , Tiranë

Bmw x5 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 23:05 Makina , Tiranë

Bmw x5 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 23:05 Makina , Tiranë

Bmw x5 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 15:54 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Nën 21:22 Makina , Tiranë

BMW X5 M 4.4 SHITET 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 14:52 Makina , Tiranë

BMV X5 M

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 13:06 Makina , Tiranë

Shitet bmw x5 super gjendje cdo sherbim te ber

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 09:11 Makina , Tiranë

bmw okazion

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 21:01 Makina , Tiranë

BMW X6 30d 360 hp

19 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:29 Makina , Tiranë

Bmw X5 me qera Rent a car in albania tirane

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione