Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A4 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A4 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Dje 13:52
Linku:
Dyqani ,

Audi A4 Okazion!!

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:38
Linku:
,

Shitet Audi 2.7 Diesel oferte vetem kete jave

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42
Linku:
Dyqani ,

2013 - AUDI A4 2.0 TDI

12 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:11
Linku:
Dyqani ,

AUDI A4 PREMIUM PLUS ,(KAMERA+BLIND SPOT+KEYLESS ENTRY)

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 14:52 ,

SHITET AUDI A4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:49 ,

A4 2.0tdi 2009 manual 6 marshe

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:45 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Kambio Automatike

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:37 ,

Audi A4 Avant 2.0i Benzine+Gaz Automatik 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat (Mundesi nderrimi)

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Dyqani ,

Okazion!Audi A4-2.0TDI AUTOMAT FULL 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:16 ,

AUDI A4 S-LINE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Audi A4 Automat

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:58 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:49 ,

Audi a4 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

BLEJ MAKINA

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:34 Dyqani ,

Audi A4 - 1.9 NAFTE - KLIMA - 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

Audi A4

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:28 Dyqani ,

♦️Okazion♦️Audi A4. 2.0 Diezel Viti 2013

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

Audi A4 automatike

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 ,

Audi A4 avant 2.0tdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:06 ,

Audi s-line

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:05 ,

Audi A4 Avant 2.0 tdi 2018

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:49 ,

Audi A4 Benzine/Gaz Automat

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:49 ,

AUDI A4 NAFT 2.0 VITI 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Dyqani ,

Audi A4 sw viti 2010 2.0 tdi

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Dyqani ,

Audi A4 sw 2.0 tdi viti 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:33 Dyqani ,

Audi A4 S Line 2.0 TDI 217.000 km

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 ,

AUDI A4 FULL OPSION OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:18 ,

❌ AUDI A 4 V 2008 MANUALE ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

Shitet Audi A4 1.9 Nafte kamio Manuale + mundesi nderrimi

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

❌ AUDI A4 QUATTRO 2.0 NAFT MATRIX V 2017 AUTOMAT ❌

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 ,

Audi A4 S-Line Fabrike

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:32 ,

AUDI A4 2.0.TDI

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

❌ AUDI A 4 - 2.0 NAFTE - 2010 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

9 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:11 ,

Audi 2014 naft 2.0 Okazion13500 euro sot ska diskutim

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:07 ,

Audi 2017 naft 2.0 KM 164 konvertim 16500 euro Mundesi nderr

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:01 ,

Audi a4 3.0 tdi

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

Audi A4 Automat DSG 9G

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 Dyqani ,

AUDI A4 - 2010 - 2.0 NAFTE - KAMBIO AUTOMATIKE

8 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

AUDI A4 2.7 TDI FULLL

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46 ,

Minibar per TV

6 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:46 ,

Laptop TurboX

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:46 ,

Pjese Per Autokombajn

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:43 ,

Shitet Audi A4 viti 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:12 ,

Shitet nderrohet Audi A4 02

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:54 ,

Audi A4

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:53 ,

Audi A4 Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

AUDI A4 S LINE BENZIN GAZ 2.0 AUTOMATIK 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

Audi A4

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:52 ,

Audi A4 S-Line

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kerkoni per Audi A4 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A4 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A4 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A4 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A4 ne MerrJep.al


Keni Audi A4 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione