Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 4 1.9 - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 4037
Audi , 30
Renault , 14
Fiat , 11
Seat , 7
Ford , 6
Opel , 5
Škoda , 5
BMW , 3
Aixam , 2
GMC , 2
Nissan , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Grecav , 1
Smart , 1
MG , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 1.9,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:44 Makina , Shkodër

GOLF4 AUTOMAT

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:23 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:23 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 3C 1.9 TDI MANUAL

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:50 Makina , Durrës

VW-GOLF PLUS 1.9 NAFTE VITI 2008 BLUEMATION

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

1 590 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:26 Makina , Gjirokastër

Okazion golf 4

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW TOURAN 1.9 AUTOMAT 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

GOLF 5 2.0 GT AUTOMATIK 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

golf 5 1.9 naft viti 2006 manual

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.9

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:15 Makina , Durrës

GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMATIKE 212.000 KM

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

Vw jetta

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:40 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

Golf 5, nafte 1.9, viti 2006 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina , Lushnjë

Shitet GOLF 5 nafte 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:57 Makina , Tiranë

⚠️ SUPER OKAZION GOLF 5 NAFTE 1.9 ⚠️

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:37 Makina , Korçë

VOLKSWAGEN CADDY MAX 1.9TDI

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 Makina , Fier

Golf

1 900 EUR

Dje 13:39 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 naft manual

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:01 Makina , Shkodër

SHITET GOLF5

4 500 EUR

31 Maj 19:45 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN Golf 5 1.9TDI

30 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:59 Makina , Elbasan

��������Golf 5 TDI 1.9 Nafte 4 motion(4x4) v 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:46 Makina , Tiranë

Shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 00:53 Makina , Tiranë

FIAT CROMA 1.9 NAFTE AUTOMAT 2007

3 099 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 23:21 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 18:45 Makina , Korçë

Golf 4 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 17:17 Dyqani Makina , Durrës

AUTOMAT RENAULT MEGANE NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 17:17 Dyqani Makina , Durrës

VW JETTA VITI 2007 1.9 NAFTE ME DOKUMENTA TE PAGUARA

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 17:13 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FIAT SEDICI 4X4 NAFTE MANUALE VITI 2008 ME DOKUMENTA

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 13:29 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 5 1.9 NAFTE SUPER GJENDJE‼️‼️

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 11:03 Makina , Sarandë

Okazion Golf 4 ''2002''

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 09:04 Makina , Shkodër

Golf 4 1.9 Nafte

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 19:33 Makina , Shkodër

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 19:23 Makina , Shkodër

Shitet golf 4

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 14:48 Makina , Vlorë

Shitet Golf 4

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 04:35 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.9 Disel MJT 2008 Manual shira

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:51 Makina , Tiranë

Fiat Sedici 1.9 Multijet 4x4 -08

4 500 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 11:03 Makina , Tiranë

Golf 5 plus 1.9

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:04 Makina , Berat

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 10:02 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 09:39 Makina , Tiranë

Smart Fortwo Nafte Automat Kabriolet Kondicioner

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 13:31 Makina , Tiranë

GOLF 4 me dok te rregullta

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 22:07 Makina , Fier

Shitet ose Ndrohet me makin benzin gaz

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Maj 20:15 Makina , Durrës

✅ GOLF 5 MANUAL ✅

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 15:32 Makina , Tiranë

Golf 4 Highline 1.9 T(DI)

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 15:20 Makina , Lezhë

okazionn

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 01:37 Makina , Tiranë

�� OKAZUION GOLF 5 1.9 NAFTE��

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione