Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

W212 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1012
Audi , 86
Ford , 52
BMW , 51
Toyota , 44
Opel , 37
Fiat , 28
Land Rover , 20
Volvo , 15
Nissan , 11
Peugeot , 11
Mazda , 6
Renault , 5
Porsche , 5
Hyundai , 4
Škoda , 3
Acura , 3
Citroën , 3
Honda , 3
Smart , 3
Chrysler , 2
Seat , 2
Kia , 2
Jaguar , 2
Lancia , 2
MINI , 1
Dacia , 1
Cadillac , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe W212,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj W212 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:46
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

19 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 10:43
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:46
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:46
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 10:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shitet w212 i 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Durrës

Jaguar Xj 2.7 nafte okazion

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:48 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne S benzin gaz me letra shqiptare

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Durrës

Golf 5 Kamio Automatike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:48 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan qashqai 2.0 naft kamjo manuale viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:48 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan qashqai 1.6 naft viti 2015

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai viti 2015

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:47 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Berat

Audi A8-L 3.0 naft viti 2016

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Berat

Volvo XC-90 2.4 naft viti 2011

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC-60 2.4 naft viti 2014

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:46 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC-60 2.4 naft viti 2011

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:46 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC-60 automat 2.4 naft viti 2010

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santaffe 2.2 naft viti 2016

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf Vll motorr 2.0 naft viti 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf Vll motorr 2.0 viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

KADI MAXI 1.9 TDI viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Berat

Audi SQ5 3.0 naft viti 2015

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Berat

Audi Q5 2.0 naft viti 2010

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Berat

Audi Q3 2.0 naft viti 2014

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:45 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Berat

Audi A7 3.0 tdi viti 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 automat viti 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 automat viti 2014

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedes B klase 220 automat viti 2012

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 IMPIANT PRINS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE VITI 2013 SUPER FULL OPTION SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO 8G VITI 2013 SUPER FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-CLASS 220 BLUETEC 9G VITI 2015 FULL OPTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE VITI 2012 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 “AUTOMAT”. SPORT GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI “AVANTGARDE” VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW-TIGUAN 2.0 BLUEMATION VITI 2013 135-mij KM FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:43 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Durrës

MINI COOPER ONE 1.6-BENZIN AUTOMAT VITI 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

CADDY 1.6 NAFTE VITI 2011 EURO 5 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Berat

Glk 220 4-matic viti 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Berat

Mercedes E-280 cdi automat viti 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUETEC AVANTGARDE DESIGNO KAMERA-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes C-220 automat viti 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedes Benz 220 automat viti 2014

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2012

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Berat

Mercedes E-350 bluetec viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

220EVO��SPORT��Automat✨FUULL ndrrohet

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Cl 6.3 Amg Origjinal nga fabrika

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Okazion! Toyota Land Cruiser Prado 2011 Automat/ Nderrohet

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vw Jetta 2.0 Tdi Sport Edition -13

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj W212 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

W212 w212 w212 W212 W212 W212 w212 W212 w212 w212

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione