Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E 270 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 6226
Audi , 178
BMW , 118
Ford , 48
Toyota , 34
Land Rover , 31
Opel , 27
Fiat , 27
Ssangyong , 18
Peugeot , 12
Jeep , 12
Nissan , 11
Renault , 11
Volvo , 10
Citroën , 9
Smart , 8
Seat , 6
Mazda , 5
Honda , 4
Porsche , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Škoda , 3
Acura , 3
MINI , 2
Jaguar , 2
Saab , 2
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E 270,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E 270 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 12:27
Linku:
Makina , Korçë

Toyota Rav4 e sapo erdhur - 2015 (XLE) 2.5 benzin

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:28
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Maj 15:57
Linku:
Makina , Tiranë

CL 500

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:47 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:47 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 05:47 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 05:47 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 05:47 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 02:15 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:50 Makina , Durrës

Golf 7

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:01 Makina , Berat

OKAZION E-Class 270 Cdi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 23:58 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:02 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:16 Makina , Elbasan

Toyota auris 2.0 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! VOLKSWAGEN GOLF V 2.0 TDI 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 21:35 Makina , Shkodër

E class 270

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:29 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Touran Sapo ardhur nga zvicra

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 Makina , Durrës

Shitet Golf Plus Nafte

5 500 EUR

Dje 21:14 Makina , Fier

Peugeot 407 SW AUTOMAT PANORAME SENSORE

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:01 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz Ml350 4Matic

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 20:58 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:49 Makina , Tiranë

OKAZION! Benz B Class 180 CDI viti 2007 teper ekonomik!!

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 Makina , Tiranë

Golf 5, nafte 1.9, viti 2006 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Makina , Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte( Benzin-Gaz)

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Makina , Tiranë

BMW X5 2015

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Makina , Fier

VW PASSAT 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Makina , Tiranë

VW TOURAN 1.9 AUTOMAT 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 Makina , Tiranë

MERCEDES C220 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 Makina , Krujë

Shitet Mercedes Benz E-clas 270 cdi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:26 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 18:23 Makina , Korçë

Mercedes Benz C250 ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:23 Makina , Durrës

Mercedes Benz S350 CDi

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 18:23 Makina , Durrës

Mercedes Benz E350 Amg line okazionnn !!!!!!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 18:23 Makina , Tiranë

Shitet VW Touran 1.6 Auto

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:05 Makina , Lushnjë

Jeep compass Gaz 4x4 automat

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:55 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2006 I ARDHUR NGA ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 Makina , Durrës

VW-CADDY MAX 2.0 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52 Makina , Durrës

VOLVO S60 2.4 BENZIN-GAZ FULL OPTION ������������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:52 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 TDI VITI 2009 “AUTOMAT” I SAPO ARDHUR

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:52 Makina , Durrës

VW-GOLF PLUS 1.9 NAFTE VITI 2008 BLUEMATION

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:52 Makina , Durrës

VW-CADDY MAX 2.0 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52 Makina , Elbasan

Mercedes Benz / C180 / Benzin Gaz / 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder Premium LE 4.0 V6 Benzin-Gaz 7Vende 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder LE V6 4.0 Benzin-Gaz

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 16:56 Makina , Fier

SMART 1.5 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E 270 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • E 270 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • E 270 në kategorinë Makina | Ford
  • E 270 në kategorinë All Category
  • E 270 në kategorinë Makina
  • E 270 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 270 | C-Class
  • E 270 në kategorinë Makina | Audi | A4
  • E 270 në kategorinë Makina | Land Rover
  • e 270 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 320 | E-Class
  • E 270 në kategorinë Makina | Porsche | Cayenne
  • E 270 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione