Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e class 2005 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1768
Audi , 22
BMW , 19
Ford , 13
BAIC , 9
Toyota , 5
Volvo , 4
Renault , 4
Opel , 3
Porsche , 3
Nissan , 2
Seat , 2
Peugeot , 2
Smart , 2
MINI , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e class 2005,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e class 2005 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:27 Makina , Fier

����Mercedes Benz C class230 Benzin Avantgard Automat����

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:52 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C Class 220 nafte Automat 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class 200 B/G Kompressor -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:35 Makina , Durrës

E class 280 Evo

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:15 Makina , Vlorë

✅Volkswagen golf plus ✅2005 ✅1.6 benzin ✅Manual 6 marsha +

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:55 Makina , Sarandë

Mercedes Benz w211

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:22 Makina , Tiranë

C class w203 okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:42 Makina , Durrës

SHITET RANG ROVER SPORT LOOK SVR 2020

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 07:31 Makina , Tiranë

C class benzin gas

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:25 Makina , Tiranë

BMW 535 LOOK M FULL EXTRA VITI 2005 OKAZIONNNNNNN

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:15 Makina , Fier

Shitet e class motorr 220 cdi viti 2005 automat

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 22:35 Makina , Tiranë

‼️‼️MERCEDES A CLASS ‼️‼️OKAZION‼️‼️

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 21:19 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 18:47 Makina , Tiranë

E class 220 viti 2005

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 14:38 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 11:21 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 200 Avantgarde

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 09:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class look 2005

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 07:42 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 23:04 Makina , Tiranë

ML 270 SUPER GJENDJE LOOK AMG ‼️‼️

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 19:14 Makina , Durrës

Timon druri w211

240 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 19:14 Makina , Durrës

Auto Driben Me cmime konkuruese

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 19:14 Makina , Durrës

Timon druri w204

270 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 19:14 Makina , Durrës

Timon druri w211 evo w209 clk w219 cls

240 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 19:13 Makina , Durrës

Timon druri w124 w140 w210 w202

240 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 19:36 Makina , Durrës

Timon druri w203

220 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 17:57 Makina , Tiranë

Benz E class 2.2 Naft

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 00:06 Makina , Shkodër

Mercedes Benc

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:50 Makina , Tiranë

SHITET

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Sht 18:58 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E Class 220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:59 Makina , Mat

MERCEDES BENZ C-320

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 10:55 Makina , Durrës

Shitet E class w211 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 20:10 Makina , Tiranë

Benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 08:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Clas, C Klas, C 200 Nafte, 2005,

5 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Sht 11:27 Makina , Tiranë

Benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Sht 09:35 Makina , Fier

Rexhina

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 00:21 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 11:16 Makina , Durrës

Shiten Makinat Me cmime Okazione automat me dogan

1 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 16:33 Makina , Shkodër

C Class 220 I 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
07 Sht 19:02 Makina , Durrës

Mercedes Benz E250 cdi Blueefficiency

11 400 EUR

06 Sht 01:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 16:09 Makina , Durrës

Volvo Xc60 Diesel ����

10 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 15:55 Makina , Tiranë

shitet Mercedes-benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 15:48 Makina , Tiranë

Shitur Mercedes-Benz C Class 220 CDI Elegance

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 21:19 Makina , Pogradec

Citroen C4 1.6 nafte HDi

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 13:24 Makina , Tiranë

E class 2005 w211

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:34 Makina , Durrës

Benz C class 2005 Automat/Stage 1/egr off

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 21:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 08:47 Makina , Tiranë

Benz c class w203

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 08:07 Makina , Tiranë

Shitet Benz E class

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 09:23 Makina , Tiranë

Bmw seria 5 -528i x Drive OKAZION

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e class 2005 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione