Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

volvo s60 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volvo s60,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj volvo s60 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:14 ,

Volvo S60 me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:03 ,

Shitet Volvo S60 Benzine

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:04 ,

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:04 ,

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 01:04 ,

VOLVO S60 AUTOMAT 2013 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Qer 14:28 ,

SHITET TAPICERI PER VOLVO !

130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 23:52 ,

Volvo s60 Automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 09:44 ,

volvo s60 2.4 benzin gaz 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 18:32 ,

volvo

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 13:04 ,

Volvo S60 2.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:37 ,

volvo s60

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 15:46 ,

Volvo S60 2012 AUTOMAT!!!

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Qer 10:47 Dyqani ,

Volvo S60-2.4 Diesel-2006-AUTOMATIK-XHAMA TE ZINJ-TARGA AA

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 15:40 ,

Volvo S60 2012 AUTOMAT!!!

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 22:03 ,

Volvo s60 2008

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 20:15 ,

��️ Volvo S60 ��️

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Qer 14:54 ,

Volvo s60 2.4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Qer 17:02 ,

Shitet makine Volvo S60 ne gjendje perfekte

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 13:55 ,

Volvo S60

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 13:25 Dyqani ,

Shitet Volvo S60

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 17:03 ,

VOLVO S60 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Maj 13:40 ,

Shitet per pjesë Volvo S60 viti fundi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 19:45 ,

volvo s60

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 17:19 ,

Volvo s60

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 23:42 ,

Volvo S60

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 16:29 ,

volvo s60

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 21:57 ,

Volvo S60 2.5 benzin viti 2007 “OKAZION”

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 11:01 Dyqani ,

Volvo S60 - Kambio automatike

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 08:49 ,

Volvo S60

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 13:19 ,

OKAZION! Volvo S60 3.0 Benzin/Gaz, Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 15:06 ,

Volvo S60 2.0 naftë.

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 01:04 ,

Volvo S60 Automatike B+Gaz Nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 23:25 ,

Volvo S60 2013 4x4. Benzin/Gaz

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 12:46 ,

Volvo S60 2.5turbo B/Gaz Automat 4x4 2005

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:47 ,

shitet

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 20:33 ,

volvo s 60

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 22:27 ,

Shitet Volvo S60

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 22:49 ,

Volvo

9 500 EUR

17 Mar 16:12 ,

Volvo s60

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 09:45 ,

Volvo s60

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 19:31 ,

VOLVO S60// 2.4 NAFTE // AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 11:49 ,

Volvo S60 Okazion

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:25 ,

Volvo s60

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 07:56 ,

VOLVO-S60 2.4 AUTOMAT BENZIN-GAZ VITI 2004 “sapo targuar”

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:55 ,

Volvo s60

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 16:53 ,

volvo s60

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volvo s60 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione