Cklas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 12
BMW , 10
Ford , 8
Opel , 5
Citroën , 4
Fiat , 4
Toyota , 4
Renault , 2
Suzuki , 2
Honda , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cklas,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cklas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 02:14
Linku:
,

shitet

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Dje 22:56 Dyqani ,

Vw golf plus 2006 ''OKAZION''

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor❌❌

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:28 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:28 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:24 ,

Benz

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

Cklas 220 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:06 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

Konvertimi i hartes se navigatorit nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:47 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 20:46 ,

Riparime software dhe hartat per Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:46 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:46 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 20:46 ,

Konvertimi i hartave nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 20:46 ,

Audi A8 dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:46 ,

Hartat e reja per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:46 ,

Hartat e vitit 2020 per VW

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Look GTI 2012 Manual Full opsjon

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:27 ,

BENZ 220 AUTOMATIK!!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 ,

Mitsubishi ���� Automatike

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:41 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:41 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:41 ,

Opel ���� Meriava

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:40 ,

SMART ���� Coupe

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:07 ,

Mersedes - Benz R

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:07 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:58 ,

Citroen Picasso OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:15 ,

Okazion vec per pak dit

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 ,

Shitet cklas 220 viti 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:46 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24 ,

Shitet c klase 200 manual

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:09 ,

BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:58 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:26 ,

Hartat e fundit per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:26 ,

Azhornime hartash ne Full Europe 2020

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 21:54 Dyqani ,

❌❌ C klas 250 benzin 2010❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:53 Dyqani ,

❌Audi Q7❌

25 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:53 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 18:34 ,

Mercedes-Benz cklas

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 15:32 ,

Cklas W204 300 4matic

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 13:55 ,

Shitet cklas 270cd viti 2002 ne gjendje shum te mir

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 07:18 ,

Shitet c klas 200 avangard viti 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

❌❌C 250 4X4❌❌

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 01:35 Dyqani ,

⛔️⛔️Shitur ��⛔️⛔️

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cklas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione