Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo Alfa 159 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Alfa Romeo Alfa 159 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 159 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 159 ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 11:28
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZION Alfa Romeo 159 JTD 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:15 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V 150CV Sportwagon

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZION Alfa Romeo 159 JTD 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:47 Makina , Kavajë

Alfa 159 Q4

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:45 Makina , Tiranë

Alfa 159 Automat

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:37 Makina , Durrës

Alfa Romeo 159 1.9 Diesel OKAZION

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:11 Makina , Durrës

Alfa 1.9 tdi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 10:43 Makina , Gjirokastër

SHITET ALFA ROMEO 159

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:52 Makina , Krujë

"Shitet"

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:16 Makina , Fier

Okazion shitet Alfa 159 ne gjendje shum te mir 2 muaj ka qe

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 22:37 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159 star 1.8 benzin gaz.08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 12:49 Makina , Tiranë

Alfa romeo okazion

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 11:33 Makina , Pogradec

✅✅ALFA ROMEO 159 JTD MULTIJET

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 11:10 Makina , Tiranë

Alfa 159 2.2 benzine 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 22:34 Makina , Durrës

Alfa Romeo

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 14:50 Makina , Durrës

Alfa 159

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 17:53 Makina , Durrës

Shitet Alfa Romeo 159

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 13:03 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Alfa Romeo 159 Exclusive 2.4 Jtdm 20V 210CV

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 15:19 Makina , Tiranë

OKAZION 3300Euro Super Super Gjendje

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 17:51 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 20:53 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 159

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 22:33 Makina , Tiranë

shitet alfa romeo

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 08:15 Makina , Pogradec

✅✅ALFA ROMEO 159 1.9 NAFT ✅✅

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 10:48 Makina , Tiranë

Alfa romeo 159 okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 09:51 Makina , Tiranë

Alfa romeo

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Qer 20:20 Makina , Elbasan

shitet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 22:46 Makina , Tiranë

Makina per pjes

1 111 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:20 Makina , Tiranë

shitet alfa Romeo

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 22:55 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO 2.4 JTDM OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 08:32 Makina , Vlorë

Shes ose ndrroj

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 21:01 Makina , Tiranë

OKAZION 24 H

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 18:22 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159!

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:54 Makina , Tiranë

Alfa ROMEO 159 1.9

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 19:57 Makina , Tiranë

okazion

250 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:36 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:26 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:11 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

eftf

300 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:52 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:36 Makina , Korçë

����Alfa Romeo ����159 Automat

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 17:24 Makina , Durrës

Shitet Alfa Romeo 159

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 12:49 Makina , Korçë

Makine

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 17:09 Makina , Korçë

����Alfa Romeo ����159 Automat

4 300 EUR

20 Jan 13:00 Makina , Tiranë

2850 Euro Super Okazion

2 850 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 11:28 Makina , Gjirokastër

NDERROHET OSE SHITET ALFA ROMEO 159

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 07:20 Makina , Tiranë

2900 Euro Super Okazion

2 900 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 02:23 Makina , Fier

Benz

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Jan 10:51 Makina , Tiranë

Okazion 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 20:20 Makina , Tiranë

Alfaromeo 2.4 naft

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo Alfa 159 në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 159 në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo Alfa 159 ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo Alfa 159 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 159 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa 159 ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo Alfa 159 ne Shitje


Keni Alfa Romeo Alfa 159 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione