Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

servis telefonash - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe servis telefonash,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj servis telefonash Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 13:39 Servis për celularë  ·  Tiranë

teknik per servis telefonash

1 132 EUR

21 Pri 20:58 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis telefonash

19 Pri 15:35 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis per Smartphone

39 EUR

10 Pri 12:17 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament per biznes si servis telefonash etj

400 LEK

Numri i dhomave: 3
28 Shk 09:45 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis Celulare Shitet

3 000 EUR

23 Shk 11:20 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Shitet Biznesi bashk me mallin

12 000 EUR

14 Maj 21:00 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet biznesi “servis telefonash”

14 000 EUR

23 Pri 11:55 Të tjera  ·  Tiranë

shitet biznesi

20 000 EUR

18 Mar 12:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Vlorë

Banak ne shitje

20 000 LEK

15 Mar 14:51 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet Dyqan Telefonash !

8 000 EUR

25 Shk 01:18 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Servis

1 EUR

28 Dhj 15:51 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet

4 EUR

06 Sht 18:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Shitet IPhone X 150 mij lek

150 LEK

07 Pri 13:27 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkohet motorrist

29 Mar 09:01 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Jepet me Qera Ambjent Biznesi,ne Bllok, 200€

200 EUR / muaj

26 Tet 12:46 Servis për celularë  ·  Durrës

Servis Cimi dhe Klodi

1 LEK

03 Korr 13:06 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

JEPET ME QIRA

12 000 LEK / muaj

23 Qer 13:08 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Jepet dyqan me qera ne Tirane

90 LEK / muaj

02 Pri 08:49 Servis për celularë  ·  Durrës

Servis CIMI

500 LEK

01 Mar 10:18 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Mobilje per Dyqan (servis) Telefonash

200 LEK

07 Jan 19:21 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Tiranë

biznes

700 LEK

07 Jan 12:31 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Tiranë

biznes

700 LEK

23 Qer 17:29 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kerkoj nje te punesoj per servis telefonash me

200 EUR

04 Pri 20:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Vlorë

servis telefonash

1 LEK

24 Tet 14:10 Servis për celularë  ·  Tiranë

Shitet biznesi

4 000 EUR

23 Dhj 14:11 Servis për celularë  ·  Tiranë

servis telefonash dhe kompjuterash

13 Tet 08:14 Servis për celularë  ·  Tiranë

servis telefonash

1 LEK

30 Pri 11:31 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis telefonash

30 Pri 11:11 Servis për celularë  ·  Tiranë

Servis telefonash

26 Pri 18:01 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet Servis Telefonash

15 LEK

03 Shk 19:37 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

dyqan telefonash

650 000 LEK

02 Dhj 17:29 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan per biznes ne Tirane

30 Maj 14:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Lezhë

Telefon iPhone 5

14 000 LEK

26 Maj 23:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 Edge  ·  Lezhë

Samsung

52 000 LEK

01 Dhj 20:09 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Objekt pune ne Shkoder

2 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj servis telefonash | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione