Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpi private ne paskuqan - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shpi private ne paskuqan,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shpi private ne paskuqan Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet gazonjere me qera 250 mij lek

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 16:48 Apartamente  ·  Fier

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2
22 Qer 22:43 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Elbasan

Ford C-Max 7 vendesh

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 22:07 Shtëpi  ·  Vlorë

2 SHPI PUSHIMI PRIVATE VLORE

25 EUR

Numri i dhomave: 1,5
18 Qer 15:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚡Jepet Apartament me qera 2+1,Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
17 Qer 17:34 Vila  ·  Tiranë

Jepet shpi me qera kati i 2 3 + 2 600 €

600 EUR / muaj

13 Qer 14:00 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Tiranë

��Jepet Magazine/Kapanon + Shpi me qera��

3 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
11 Qer 13:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
11 Qer 13:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
09 Qer 17:45 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Vlorë

AUDI S8 fabrike 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Qer 13:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet shtepi private, Kodra e Priftit

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 22:00 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet shpi private

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Maj 10:58 Apartamente  ·  Vlorë

Jepet apartament me qera vjetore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
08 Maj 18:48 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet Shtepi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
06 Maj 18:23 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera gazonjere 250 mij lek

Numri i dhomave: 1,5
30 Pri 06:33 Shtëpi  ·  Tiranë

Jpet me qira shtepi 2+1 e mobiluar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Pri 18:53 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 380 euro

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
24 Pri 17:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera Shtepi Private 3+1+2 Plazh Iliria Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
20 Pri 12:44 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private 3-Katëshe Prane Ish Kënetë Durres

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
19 Pri 20:50 Apartamente  ·  Tiranë

Shpi private jepet kati i pare 1+1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Pri 12:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private, Spitali Rajonal Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
07 Pri 11:41 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera tek fusha e aviacionit

23 000 LEK

Numri i dhomave: 2
05 Pri 08:06 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Shkembehet Audi

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 10:45 Shtëpi  ·  Lushnjë

shpi private ne lushnje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 20:49 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shpi private ne Bathore

130 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
28 Mar 16:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
28 Mar 15:48 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private Bashkia Durres

260 000 EUR

Shitësit të Besuar
18 Mar 21:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Shpi me qera tek fusha e aviacionit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 11:08 Shtëpi  ·  Tiranë

1+1 shpi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Mar 15:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtepi Private, 2+1,Kenet, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
07 Mar 21:25 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shpi me qera pran mobileris ARDENO

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
04 Shk 23:53 Shtëpi  ·  Shkodër

Shitet pasuri Shpi private plus dyqane

550 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Jan 17:57 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera per plazh ne Sarand

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Jan 11:28 Shtëpi  ·  Tiranë

Shpi me qera 2+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
16 Jan 17:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Kavajë

��Shiten Shpi Private në Qender Kavajë

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
09 Jan 18:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 3+1+guzhin

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Dhj 15:51 Shtëpi  ·  Tiranë

Jap shtepi me qera 1+1, Qyteti studenti

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Dhj 17:37 Shtëpi  ·  Korçë

SHITET SHPI PRIVATE

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 12:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Jap me qera 1+1, Qyteti Studenti, Rruga Kristaq Capo

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Dhj 11:15 Shtëpi  ·  Korçë

Shitet Shpi Private Korce

800 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
01 Dhj 11:20 Të tjera  ·  Durrës

Shtypese ulliri

5 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Tet 13:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Shpi private me tok

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
11 Tet 10:44 Shtëpi  ·  Tiranë

jepet me qera 1+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shpi private ne paskuqan | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione