Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për Servis për kompjuterë | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Njoftime për shërbime për servis të kompjuterëve, dhe për pjesë dhe pajisje të ndryshme për kompjuterë. Shiko njoftimet për servis laptopësh, servis për kompjuter, pjesë këmbimi për laptop, karikues latpopi, mbajtëse laptopi, kamerë për kompjuter, RAM për laptop, ekrane për laptop dhe kompjuter dhe shumë pajisje tjera dhe shërbime për riparimin e kompjuterëve.Dje 09:18 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

HDD 1TB per NAS 100% OKAZION

Dje 09:01 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

SERVIS PER PRINTERA TERMIK

22 Korr 10:05 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis Kompjuteri

29 EUR

21 Korr 21:36 Servis për Kompjuterë  ·  Elbasan

Instalime Kamerash

1 LEK

20 Korr 13:57 Servis për Kompjuterë  ·  Korçë

Diagnostifikues Kompjuteri bordi

20 EUR

19 Korr 09:56 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

MacBook Air 2015

150 EUR

30 Qer 03:05 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis te gjitha llojet miner & gpu

1 LEK

30 Qer 02:30 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis per te gjitha miner

1 EUR

28 Qer 18:10 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Formatim kompjuteri

2 000 LEK

24 Qer 13:45 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Okazion printer multifunksional

10 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Qer 09:23 Dyqan Servis për Kompjuterë  ·  Korçë

Printer termik

50 EUR

Shitësit të Besuar
05 Qer 09:46 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet pc gaming

600 EUR

29 Maj 20:01 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

KAVO ME ALARM

15 LEK

25 Maj 10:19 Servis për Kompjuterë  ·  Has

Pastrim Printer Epson Inkjet

30 LEK

13 Maj 17:57 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Fotokopie

1 EUR

03 Maj 10:37 Dyqan Servis për Kompjuterë  ·  Korçë

Ekrane per Laptop

3 000 LEK

Shitësit të Besuar
12 Pri 18:19 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Drevo Calibur v2 TE

5 000 LEK

11 Pri 11:39 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet monitor MSI Optix MAG241C

11 000 LEK

09 Pri 19:46 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis - Shitje RIGA / ANTMINER

1 LEK

06 Pri 16:22 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

shesim programe

24 Mar 12:43 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Printer

27 000 LEK

16 Mar 16:30 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Laptop

320 EUR

13 Mar 15:05 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Ethical Hacker

5 000 EUR

28 Shk 09:45 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis Celulare Shitet

3 000 EUR

15 Shk 23:32 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

stampante multifunzione

10 LEK

10 Shk 15:03 Servis për Kompjuterë  ·  Vlorë

Monitor eizi

180 EUR

14 Jan 04:56 Servis për Kompjuterë  ·  Fier

fjwen m ke

3 EUR

08 Jan 22:28 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

board ipad 2018 A10 128gb

3 000 LEK

02 Jan 18:31 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

S19 s19Hydro l7 ks3m

50 EUR

16 Dhj 15:54 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Sherbime IT

10 Dhj 19:46 Servis për Kompjuterë  ·  Vlorë

Ricoh 3003

1 EUR Çmimi me zbritje

08 Dhj 15:30 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet Printer Samsung

60 000 LEK

30 Nën 15:33 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Rikuperim i dokumentave


Jeni duke kërkuar për kompani që riparojnë kompjuterë apo për pjesë kompjuteri? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shiko me mijëra njoftime për shërbime për servis të kompjuterëve dhe për pjesë këmbimi për kompjuterë në shitje.


Shërbime për servis të kompjuterëve dhe pjesë kompjuteri në shitje


Gjej me mijëra njoftime për shërbime të ndryshme për kompjuterin tuaj, dhe për pjesë këmbimi për kompjuterë, laptop të ndryshëm. Shiko njoftimet për pjesë për kompjuterë dhe laptop si ekranë për laptop, mbajtëse për laptop, karikues për laptop, kamer për kompjuter, HDD, SDD, RAM, programe kompjuterike, mouse me wifi, formatime për kompjuterë dhe laptop, zhbllokime kompjuteri, riparime të kompjuterëve dhe shumë njoftime tjera të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që ju duhet.


Shit pjesë për kompjuter dhe shërbime për servis të kompjuterëve


Nëse keni kompani që ofron shërbime për riparimin e kompjuterëve dhe laptopëve, apo nëse posedoni pjesë për kompjuterë dhe laptop që dëshironi ti shisni, vizitoni Merrjep.al dhe krijo njoftime shpejtë dhe lehtë për produktin apo shërbimin që dëshironi ta reklamoni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione