Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për Servis për kompjuterë | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Njoftime për shërbime për servis të kompjuterëve, dhe për pjesë dhe pajisje të ndryshme për kompjuterë. Shiko njoftimet për servis laptopësh, servis për kompjuter, pjesë këmbimi për laptop, karikues latpopi, mbajtëse laptopi, kamerë për kompjuter, RAM për laptop, ekrane për laptop dhe kompjuter dhe shumë pajisje tjera dhe shërbime për riparimin e kompjuterëve.23 Qer 09:23 Dyqan Servis për Kompjuterë  ·  Korçë

Printer termik

50 EUR

Shitësit të Besuar
03 Maj 10:37 Dyqan Servis për Kompjuterë  ·  Korçë

Ekrane per Laptop

3 000 LEK

Shitësit të Besuar
05 Sht 18:34 Servis për Kompjuterë  ·  Vlorë

Formatime PC

1 200 LEK

05 Sht 18:31 Servis për Kompjuterë  ·  Vlorë

Riparim Printera,Kompjutera,Fotokopje,Laptop

1 000 LEK

18 Maj 20:46 Servis për Kompjuterë  ·  Fier

Program deti anijesh peshkimi MaxSea

15 000 LEK

26 Maj 11:19 Servis për Kompjuterë  ·  Elbasan

MSI GeForce rtx 3070

648 EUR Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për kompani që riparojnë kompjuterë apo për pjesë kompjuteri? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shiko me mijëra njoftime për shërbime për servis të kompjuterëve dhe për pjesë këmbimi për kompjuterë në shitje.


Shërbime për servis të kompjuterëve dhe pjesë kompjuteri në shitje


Gjej me mijëra njoftime për shërbime të ndryshme për kompjuterin tuaj, dhe për pjesë këmbimi për kompjuterë, laptop të ndryshëm. Shiko njoftimet për pjesë për kompjuterë dhe laptop si ekranë për laptop, mbajtëse për laptop, karikues për laptop, kamer për kompjuter, HDD, SDD, RAM, programe kompjuterike, mouse me wifi, formatime për kompjuterë dhe laptop, zhbllokime kompjuteri, riparime të kompjuterëve dhe shumë njoftime tjera të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që ju duhet.


Shit pjesë për kompjuter dhe shërbime për servis të kompjuterëve


Nëse keni kompani që ofron shërbime për riparimin e kompjuterëve dhe laptopëve, apo nëse posedoni pjesë për kompjuterë dhe laptop që dëshironi ti shisni, vizitoni Merrjep.al dhe krijo njoftime shpejtë dhe lehtë për produktin apo shërbimin që dëshironi ta reklamoni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione