Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Delvinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Delvinë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Delvinë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Delvinë

SHTEPI PRIVATE PER SHITJE NE DELVINE!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Dje 22:24 Shtëpi  ·  Delvinë

Shtëpi dhe truall

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Dje 21:09 Të tjera  ·  Delvinë

ofertë kredi

1 000 EUR

Online
14 Korr 19:08 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Delvinë

Ndihma financiare

13 Korr 12:46 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Delvinë

Ndihma financiare

12 Korr 21:49 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Delvinë

Kredi bujqësore

12 Korr 08:55 Të tjera  ·  Delvinë

59-46-1 Procaine

10 EUR

09 Korr 23:27 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Delvinë

Xbox Series X

250 EUR

08 Korr 07:45 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Delvinë

Shitet furgon ne gjendje shum te mir

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Korr 13:41 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Delvinë

Këlyshët e disponueshëm

600 EUR

04 Korr 12:47 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Delvinë

Në shitje kotele të bukura.

270 EUR

04 Korr 11:28 Motorra (mbi 50cc)  ·  Kros | Enduro  ·  Aeon  ·  Cobra  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:28 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:28 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Aeon  ·  Cobra  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:07 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:07 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:06 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Makineri lidhëse  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

03 Korr 13:47 Pjesë dhe pajisje për Motorra | Moped  ·  Goma dhe disqe  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

03 Korr 13:43 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

03 Korr 13:42 Pjesë dhe pajisje për Motorra | Moped  ·  Pjesë rezervë  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

03 Korr 13:28 Motorra (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Delvinë

dhfrj

52 LEK

03 Korr 07:30 Apartamente  ·  Delvinë

Selling 4.0 lux flat Čelebonovića Bežanijska kosa Novi Beogr

249 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
03 Korr 06:04 Apartamente  ·  Delvinë

Selling 4.0 lux flat Čelebonovića Bežanijska kosa Novi Beogr

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
03 Korr 02:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Delvinë

Shitje automjetesh

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Korr 13:05 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Delvinë

Ndihma humanitare

28 Qer 14:11 Shtëpi  ·  Delvinë

dasda

2 313 EUR

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Delvinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione