Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo Alfa 159 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Alfa Romeo Alfa 159 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 159 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 159 ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Dje 11:53 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Alfa 159

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 11:44 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

alfa 159 1.9 benzine...okazionnn

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 21:51 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

shitet alfa romeo

2 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 13:10 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Sarandë

Alfa 3500€ automat 1,9nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 22:05 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

⚜️Shitet alfa romeo⚜️

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 17:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

⚜️Shitet alfa romeo 159⚜️

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Qer 13:31 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Sarandë

Alfa 3800 € automat 1,9naft

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 21:17 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Sarandë

Cmimi 3900€ automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 23:54 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Sarandë

Shitet 4200€ cmimi i diskutueshem

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 20:41 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet alfa romeo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:46 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Super okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 19:30 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

Okazion alfa romeo 159 1.9

3 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 19:34 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitettt superrrr mega okazionnn 3200 eurooo sa me shpejt

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 13:44 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Okazionnnnnnn

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 18:37 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet okazionnn urgjentee

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 11:13 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Okazionnn

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 13:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Lushnjë

Alfa Romeo 159 Sportwagon

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 10:38 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 19:44 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 15:50 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Shkodër

Alfa Romeo 159

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:35 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 15:34 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

Alfa Romeo 159 SportWagon

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 18:39 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Ndrohet me makine me te vogel

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 20:23 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

3 600 EUR

07 Maj 17:33 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Super okazion

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 16:38 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet Alfa 159

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 19:09 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 08:40 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

SHITET

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 11:12 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Shitet Bisha

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 17:36 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pogradec

SHITET

4 000 EUR

24 Pri 23:39 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Pogradec

SHITET

4 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:51 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Alfa Romeo 159 Sportwagon Automatike

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 15:17 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

Alfa 1.9 tdi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 16:07 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Alfa Romeo 159 1.9 Nafte 16V Manual

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 18:20 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Problem me testaten ose motorrin Alfa Romeo 159

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 16:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Shitet/Ndrrohet Alfa-Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 20:19 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Alfa Romeo 159 sportwagon

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 14:15 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Berat

Shitet alfa romeo 159

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 14:07 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Okazion Shitet Alfa Romeo 159 1.9JTDM

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 12:07 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Alfa Romeo 159

3 800 EUR

13 Jan 22:25 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Shkodër

Alfa Romeo 159 star 1.8 benzin gaz.08

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 01:48 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tropojë

Shitet Alfa Romeo 159 e sapo ardhur nga Zvicra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 19:28 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Alfa Romeo 159 JTDM sport

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 20:10 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Sendile lekure

11 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 16:00 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Alfa Romeo 1.8 MPI Twin Phase

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 20:24 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Alfa Romeo 159 1.9 nafte

3 780 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 12:10 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Durrës

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 18:58 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Elbasan

Shitet alfa romeo e vitit 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 18:19 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Shkodër

Shitet per arsye e migrimi��

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 15:20 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Shkodër

Alfa Romeo 159!

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo Alfa 159 në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 159 në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo Alfa 159 ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo Alfa 159 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 159 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa 159 ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo Alfa 159 ne Shitje


Keni Alfa Romeo Alfa 159 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione