Shkodër | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake


16 Korr 12:50 ,

dyer

123 LEK

12 Maj 09:30 ,

Thirhese

5 000 LEK

02 Pri 23:36 ,

Shitet

15 000 LEK

13 Mar 06:45 ,

Lavazh

150 LEKNë fillim