Dibër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 16:39
Linku:
,

Audi Q5 Sline 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

06 Mar 15:00 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 19:55 ,

Benz 190

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:42 ,

Zgare

180 LEK

05 Mar 09:27 ,

Ford fjesta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 19:53 ,

U SHIT FLM��

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 13:28 ,

ne gjendje shum te mire

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 13:28 ,

i diskutushem

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 11:19 ,

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 08:59 ,

Skoda Yeti 2011 1.4 benzine me letra per 1 vit

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:47 ,

Mercedes 200

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 18:59 ,

Diber

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 08:54 ,

shitet

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 20:35 ,

Goma dhe disqe mercedes nr 20 17 16 15

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 16:15 ,

Benz c220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 13:46 ,

Golf V 1.9 tdi GTi

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 12:38 ,

mercedes benz c200 cdi

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 12:21 ,

Furgon 208

3 500 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 10:27 ,

Mercedes benz 200

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 20:50 ,

Volvo S40 shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 18:51 ,

Olger abazi

800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 11:09 ,

Ml 350 bluetec

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 22:00 ,

Shitet

6 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 20:10 ,

Mercedes Benz 200

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:32 ,

Polo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 16:11 ,

shitet fiat

350 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 21:48 ,

Opel corsa 1.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 21:27 ,

edhe ndrohet

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 18:49 ,

Ford fusion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 15:49 ,

Touran 2006 OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 13:46 ,

Shitet benz 300d

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:08 ,

U shit flm

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 22:40 ,

Mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 22:07 ,

Audi 17" Italy

200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione