Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Smart ForFour Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Smart ForFour | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:55 Makina , Tiranë

OKAZION SMART ForFour 2017

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:28 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.5 CDI •PANORAMIK•

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:08 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.1 benzine

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:16 Makina , Tiranë

Okazion 2007 2900€

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
28 Maj 23:27 Makina , Tiranë

Smart For Four .I Diskutushem

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 14:34 Makina , Tiranë

Shitet me pjes

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Maj 17:27 Dyqani Makina , Tiranë

��Okazione ��

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
25 Maj 22:04 Makina , Tiranë

Smart For Four

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 08:13 Makina , Tiranë

Smart for four

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 20:29 Makina , Tiranë

shitet

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 01:33 Makina , Tiranë

Smart ForFour

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 13:15 Makina , Tiranë

Smart ForFour

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:11 Makina , Tiranë

Shitet smarti 2300€

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 02:15 Makina , Tiranë

SMART FORFOUR 2006 SUPER GJENDJE

3 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 12:15 Makina , Tiranë

Shitet smart forfour 1.4 benzine

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 02:08 Dyqani Makina , Tiranë

Smart ForFour 1,5 nafte automat

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
20 Pri 13:22 Makina , Tiranë

Smart Fourfor -Nderrohet

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 09:06 Makina , Tiranë

SMART/4dyer/manual/1.3-benzine

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 16:56 Makina , Tiranë

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 13:01 Makina , Tiranë

❗️OKAZION 12.000€❗️2019

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 11:07 Makina , Tiranë

Smart 600 benzin Automatik

1 799 EUR

22 Mar 12:49 Makina , Tiranë

Shitet Okazion

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 16:53 Makina , Tiranë

Automat

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 15:04 Makina , Tiranë

shitet

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 01:41 Makina , Tiranë

Shitet Smart Viti 2007 1.5 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 12:55 Makina , Tiranë

Shitet Smart For Four 2200 euro

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 08:59 Makina , Tiranë

2023

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 18:14 Makina , Tiranë

Shitet Smar

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 18:17 Makina , Tiranë

tirane

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 11:40 Makina , Tiranë

Smart forfour full Panoramic

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 17:35 Makina , Tiranë

Shitet smart ������������0693867790��

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 13:50 Makina , Tiranë

Shitet smart For Fuoor

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 18:34 Makina , Tiranë

SMART forfour 1.5 cdi 2005 Automat+panoramik

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 10:22 Makina , Tiranë

Smart forfour

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:36 Makina , Tiranë

Shitet Makine ne gjendje te mir.

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 08:01 Makina , Tiranë

SMART FORFOUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 21:55 Makina , Tiranë

Smart Forfour 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 11:28 Makina , Tiranë

Smart

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Jan 09:53 Makina , Tiranë

Smart forfour

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Jan 08:22 Makina , Tiranë

Smart

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 00:30 Makina , Tiranë

smart

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 11:28 Makina , Tiranë

Super okazion

2 300 EUR Çmimi me zbritje

26 Nën 23:01 Makina , Tiranë

✅✅OKAZION SUPER SMART AUTOMATIK✅✅

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 20:26 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.4 naft

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Nën 20:26 Makina , Tiranë

Smart

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Nën 17:10 Makina , Tiranë

Smart ForFour

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Nën 10:12 Makina , Tiranë

Smart

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 17:57 Makina , Tiranë

Shes Smart for four

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 15:40 Makina , Tiranë

smart

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 20:32 Makina , Tiranë

Smart Forfour

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Smart ForFour | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione