Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 57
Aixam , 45
Alfa Romeo , 1507
Alpina , 6
Artega , 3
Audi , 17605
BAIC , 4
Bentley , 9
BMW , 12726
Bugatti , 5
Buick , 14
Cadillac , 78
Chevrolet , 635
Chrysler , 567
Citroën , 2975
Corvette , 2
Dacia , 87
Daewoo , 162
Daihatsu , 109
DeTomaso , 1
Dodge , 143
Ferrari , 6
Fiat , 7278
Ford , 18644
GMC , 29
Great Wall , 24
Grecav , 5
Honda , 500
Hummer , 73
Hyundai , 1665
Infiniti , 26
Isuzu , 81
Jaguar , 636
Jeep , 845
Kia , 714
KTM , 7
Lada , 5
Lancia , 976
Land Rover , 3023
Landwind , 2
Lexus , 39
Ligier , 1
Lincoln , 65
Maserati , 16
Maybach , 1
Mazda , 745
Mercedes-Benz , 72035
MG , 24
MINI , 811
Mitsubishi , 1744
Morgan , 1
Nissan , 3161
NSU , 2
Opel , 10384
Peugeot , 4252
Piaggio , 13
Pontiac , 1
Porsche , 907
Renault , 5831
Rover , 319
Saab , 198
Seat , 1897
Škoda , 1043
Smart , 1590
Spyker , 1
Ssangyong , 241
Subaru , 80
Suzuki , 626
Tata , 24
Tesla , 2
Toyota , 7346
Trabant , 1
Triumph , 2
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 37187
Volvo , 2004
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 7
Zastava , 6

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 16:15
Linku:
,

Citroen DS5

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 21:43
Linku:
,

Toyota RAV 4 Viti 2008

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 14:24
Linku:
,

Okazion Shitet Peugeot 207

2 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:58
Linku:
Dyqani ,

SEAT ALTEA XL, VITI 2011, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15
Linku:
,

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi Diesel .

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:11 ,

PASSAT 2.0 NAFT VITI 2005,KAMBJO AUTOMATIKE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

FIAT DOBLO 2011 FRIGORIFER NGRIRES

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

MERCEDES E200 NAFT AVANTGARD VITI 2007 AUTOMATIKE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

JETTA 2.5 AUTOMAT VITI 2012

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 ,

SHITET E KLAS 220 MANUAL

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Nissan qashqai automat panoram

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 ,

Mercedes Sprinter 314CDI Maksi BlueTec viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Audi A4 SW Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Toyota auris 1.6benzin

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:10 ,

✅ SHITET ✅ BMW GT 330d M-Performance Full Option

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:10 ,

Mercedes benz C 220//2.2 naft//automatik//2005

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 ,

Mercedes benz 220//2.2 naft//automatik//2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:10 Dyqani ,

��OPEL CORSA AUTOMAT 1.4 ECO TEC BENZINE/GAZ!!!

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Dyqani ,

BMW seria.3.1.8.D.Automat 11 ����

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:10 Dyqani ,

W Tiguan.2.0.Tdi.4×4.Automat 10 ����

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 Dyqani ,

BMW Seria 1.1.6.D.Automat.14 ����

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:10 Dyqani ,

Bmw seria.3.2.0.D.Automat 12 ����

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Dyqani ,

Bmw seria 3.1.8.D.Automat.10 ����

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Dyqani ,

Bmw X1.2.0.D.Automat.11 ����

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Dyqani ,

Bmw seria 3.2.0.D.Automat.10 ����

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Dyqani ,

W Golf 5 plus.2.0.Tdi.Automat.08 ����

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Dyqani ,

Skoda Yeti.4×4.2.0.Tdi.Automat.Panorama.����

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 ,

Mercedes Benz E350 3.5 dizel 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

�� Mercedes E350 ��

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Infiniti Fx35 2004

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:10 ,

Bmw X5 3.0 benzin gaz 2009

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Mercedes benz C220 2.0 dizel 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:10 ,

Volvo XC 60 benzin 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:10 ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Renault megane

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

shitet toyota corolla verso

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

BM Class Viti 2011 Benzin Okazion 7200 €

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:09 ,

Jeep Wrangler Viti 2010 Benzin 3.8 Automat

22 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:09 ,

Porche Cayenne Okazion 16.900 €

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:08 ,

Volvo Xc60 Viti 2013 Okazion 10 300 €

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:08 Dyqani ,

Toyota Land Cruiser

16 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:08 Dyqani ,

Opel Astra

4 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:08 Dyqani ,

Volvo V50 2.4 benzin+gaz kamio automatike

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Dyqani ,

VW Jetta 2.5

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:07 Dyqani ,

Smarte AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Dyqani ,

Godge CALIBER 2.0 Benzin+gaz AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:07 Dyqani ,

BMW 320 AUTOMAT

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Dyqani ,

GLK 220 cdi 4-matî

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 Dyqani ,

VW Golfe 6 2.0 naft

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Dyqani ,

MB E classe 220

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Dyqani ,

VW : GOLF 7 1.6 nafte

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Dyqani ,

VW GOLF 5 2.0 TDI naft

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione