Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 82
Aixam , 50
Alfa Romeo , 1805
Alpina , 9
Artega , 6
Audi , 21519
BAIC , 5
Bentley , 17
BMW , 15147
Bugatti , 7
Buick , 19
Cadillac , 123
Chevrolet , 912
Chrysler , 638
Citroën , 3824
Corvette , 10
Dacia , 120
Daewoo , 254
Daihatsu , 193
DeTomaso , 1
Dodge , 211
Ferrari , 6
Fiat , 8934
Ford , 22133
GMC , 45
Great Wall , 34
Grecav , 6
Honda , 621
Hummer , 97
Hyundai , 2151
Infiniti , 41
Isuzu , 92
Jaguar , 720
Jeep , 1123
Kia , 902
KTM , 12
Lada , 13
Lancia , 1201
Land Rover , 3955
Landwind , 3
Lexus , 59
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 88
Maserati , 46
Maybach , 5
Mazda , 930
Mercedes-Benz , 82863
MG , 37
MINI , 1056
Mitsubishi , 2090
Morgan , 2
Nissan , 3919
NSU , 4
Opel , 12310
Peugeot , 5159
Piaggio , 30
Pontiac , 3
Porsche , 1208
Proton , 1
Renault , 6736
Rover , 366
Saab , 214
Seat , 2297
Škoda , 1368
Smart , 3191
Spyker , 2
Ssangyong , 288
Subaru , 114
Suzuki , 804
Tata , 40
Tesla , 5
Toyota , 9205
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 4
UAZ , 6
VW Volkswagen , 43930
Volvo , 2417
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 8
Zastava , 13

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 09:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d, 2017, automatike

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 14:58
Linku:
Makina , Vlorë

W203

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 09:26
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw, X5, M, full option, gjendje perfekte

28 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:13
Linku:
Makina , Fier

Jeep Wrangler 2011 , 3.8 benzin okazion

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:36
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:49 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA NDERROHET

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI TUSCANI LIMITED EDITION NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:49 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:48 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:48 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:48 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:48 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:48 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA NDERROHET

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:47 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:45 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️Audi A6, Quattro, viti 2012, 3.0 nafte‼️

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:41 Makina , Fier

BMW 730 Xdrive

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:36 Makina , Shkodër

Turan Automat 5500€

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:36 Makina , Shkodër

Turan Automat 5000€

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Makina , Shkodër

Ford Focus 3800€ Viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Makina , Shkodër

Golf5 Plus 1.9nafte 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Makina , Shkodër

Ford Focus 1.6 nafte 2800€

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:35 Makina , Shkodër

Ford Focus 1.6nafte 3700€

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Makina , Shkodër

C klass 220 Evo

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Makina , Fier

PJES PER JEEP WRANGLER OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:35 Makina , Shkodër

Eklas 250 Automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Makina , Shkodër

Land Rover 8400€

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:34 Makina , Shkodër

Golf 5 Automat 5700€

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:34 Makina , Shkodër

Golf 5 Automat 5300€

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 Makina , Shkodër

Golf 5 Manual 4000€€

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 Makina , Shkodër

Golf 5 Manual 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:32 Makina , Lezhë

A klas 180 cdi kamio manuale 6r super gjendje

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 Makina , Lezhë

A klas 180 cdi

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:24 Makina , Tiranë

Audi A6 S line Facelift

30 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:23 Makina , Vlorë

☆OKAZION☆ BMW 118D MOTORR 1.8 NAFT 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 Makina , Fier

‼6900€‼Mercedes C class AVANTGARDE (automat )☎️0696689881

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Makina , Fier

Mercedes E320 Evo Full Option Avantgarde ☎️0696689881☎️

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Makina , Fier

Mercedes Benz E class 320 Evo Avantgard ☎️0696689881☎️

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Makina , Fier

‼6800€‼ C class 220 2010 Automat ☎️0696689881☎️

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:21 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 Full Option ☎️0696689881☎️

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Makina , Fier

Mercedes E320 Evo Super gjendje ☎️0696689881☎️

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 Full Option ☎️0696689881☎️

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 Full Option ☎️0696689881☎️

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 ☎️0696689881☎️

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20 Makina , Fier

‼6800€‼C class 220 Avantgarde Automat ☎️0696689881☎️

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4

17 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Fier

MERCEDEZ GLK 250 VITI 2013 NAFT

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione