Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 345
Aixam , 80
Alfa Romeo , 1050
Alpina , 46
Artega , 32
Audi , 20739
BAIC , 9
Bentley , 42
BMW , 13371
Bugatti , 33
Buick , 15
Cadillac , 137
Chevrolet , 1107
Chrysler , 420
Citroën , 3488
Corvette , 13
Dacia , 203
Daewoo , 19
Daihatsu , 96
DeTomaso , 2
Dodge , 332
Ferrari , 32
Fiat , 7440
Ford , 15686
GMC , 50
Great Wall , 52
Grecav , 4
Honda , 479
Hummer , 81
Hyundai , 1893
Infiniti , 53
Isuzu , 58
Jaguar , 441
Jeep , 793
Kia , 771
KTM , 23
Lada , 7
Lancia , 675
Land Rover , 3538
Landwind , 5
Lexus , 85
Lifan , 10
Ligier , 3
Lincoln , 41
Lotus , 3
Maserati , 76
Maybach , 12
Mazda , 772
Mercedes-Benz , 54914
MG , 14
MINI , 588
Mitsubishi , 922
Morgan , 4
Nissan , 2855
NSU , 4
Opel , 7042
Peugeot , 3620
Piaggio , 36
Plymouth , 1
Pontiac , 5
Porsche , 1223
Proton , 3
Renault , 2791
Rover , 228
Saab , 129
Seat , 1430
Škoda , 1411
Smart , 1835
Ssangyong , 223
Subaru , 94
Suzuki , 663
Talbot , 1
Tata , 96
Tesla , 12
Toyota , 9420
Trabant , 1
TVR , 20
UAZ , 7
VW Volkswagen , 33187
Volvo , 1988
Wartburg , 6
Wiesmann , 4
Yugo , 22
Zastava , 26

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.26 Mar 21:43
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet ML 2015 Night Edition

23 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:35
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Touareg 3.0 TDI 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24
Linku:
Makina , Tiranë

C class 220 amg line

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:49
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Mercedes Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 15:10
Linku:
Makina , Durrës

Audi SQ5 Importuar Nga zvicra SuperGjendje

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 14:15 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

BMW Seria 5

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:14 Makina , Librazhd

Aclass 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SUPER VW ARTEON 2019 2.0 TDI Automat

25 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SUPER ML350 3.0 NAFTE 2012 FULL!!

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Fier

Shitet Mercedes GL 350 Nafte

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Pogradec

Bmw 3.0Si benzin-Gaz (-08)

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:14 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 naft 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

Shes Mercedes S CLASS 350 Premium Plus 4Matic

89 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:14 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET…Audi A8 matrix nafte 3.0L

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:13 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:13 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:13 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:13 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:13 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Corolla 2023

18 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:11 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus lx 570

26 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Makina , Durrës

Golf 2007 AUTOMAT

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

9marshe amg fabrike

30 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Makina , Durrës

Shitet Audi Q5 2.0 Tfsi 225 HP

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:11 Makina , Durrës

A Klas 180 CDI����Automat 7G Tronic,05/2006����

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina , Vlorë

BMW Seria 5 2009 Gas/Benzin

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina , Vlorë

Bmw seria 5 2009 Benzine/Gas 2.999cc

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET….Auris 1.4 nafte..Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET….E class 2011,nafte 2.2��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET…Audi a5,s-line viti 2011,automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Cls 63/s AMG 4 Matic 585 Hp Full Option

57 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Range Rover Sport 3.0 Diesel Full Option

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 7 GTI 2.0 Benzine / Automat

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A6 3.0 TFSI Supercharged / Automat / Full

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 200 Cdi Diesel / Blueefficinecy / Automat

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Diesel Blueefficiency Full Avangrade

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Full Option

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Dieael / Automat / Viti 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.6 Tdi Diesel / Manuale / 2011

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione