Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dizel - Makina Shitet në Shqipëria

Mercedes-Benz , 6072
VW Volkswagen , 2943
Ford , 1580
Audi , 1282
BMW , 1030
Opel , 687
Renault , 509
Toyota , 445
Fiat , 393
Peugeot , 343
Nissan , 232
Land Rover , 225
Mitsubishi , 196
Citroën , 182
Alfa Romeo , 176
Hyundai , 172
Volvo , 111
Seat , 106
Jeep , 88
Kia , 76
Lancia , 74
Mazda , 73
Smart , 66
Škoda , 62
Rover , 58
Chrysler , 54
Ssangyong , 50
Jaguar , 38
Saab , 25
Honda , 15
Suzuki , 13
Chevrolet , 12
MINI , 8
Dodge , 8
Porsche , 8
Acura , 7
Dacia , 5
Isuzu , 4
Aixam , 3
Subaru , 3
Tata , 3
Zastava , 2
Daewoo , 2
Corvette , 2
Lada , 1
TVR , 1
BAIC , 1
Wartburg , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Yugo , 1
Triumph , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dizel,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dizel Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:24 Makina , Tiranë

Audi A6 S line Facelift

30 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:25 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ CLS320 naft MUNDESI NDERRIMI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY3 2.7 naft MUNDESI NDERRIMI

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:22 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY3 2.7 naft MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Okazion Porsche Cayenne 3.6 Benzine Panorama

17 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 Makina , Vlorë

Toyota automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:15 Makina , Tiranë

Shitet Lancia thesis presidenciale.

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

Shitet Ranger 2.2 Dizel

17 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:13 Makina , Tiranë

SHITET DACIA STEP WAY 1.5 DIZEL

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:47 Makina , Tiranë

BMW X6 Nafte - OKAZION (Extravagance)

44 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

Subaru impreza 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

Vw jetta

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 Makina , Tiranë

E CLASS 350

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 Makina , Elbasan

Mercedes Benz dizel 2009 automatike 234000 km

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 Makina , Fier

Citroen C5 Exclusive 2.2 motor 204 HP

8 330 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:47 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE-10 DIZEL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 Makina , Shkodër

Volkswagen passat

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:03 Makina , Tiranë

Range rover 3.6 dizel sport 218.000km nga ZVICRA me dogan

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Makina , Tiranë

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:01 Makina , Tiranë

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 16:19 Makina , Vlorë

Fiat 1.3 dizel multijet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 16:08 Makina , Kukës

Shes wv T5 viti 2009 Dizel 1.9 TDI

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:17 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E-class 220 2013

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:14 Makina , Tiranë

Shitet Mercdes benz c220

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:29 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 AUTOMAT NAFTE S-LINE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 23:08 Makina , Tiranë

AUDI A 5-S LINE-2.7 dizel-

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:30 Makina , Fier

super okazjon 7000€

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 23:03 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 TDI S Line - Panorama - Full Option

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 18:18 Makina , Durrës

Bmw 318d E91

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 00:09 Makina , Korçë

Shitet —Polo 1,4 TDI ��

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:06 Makina , Tiranë

Shutet polo 1.6 automat gnedje perfekt

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 17:34 Makina , Tiranë

Audi Q5

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 12:18 Makina , Tiranë

Okazion Audi Q5 2.0 Benzine Automat 2012

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 09:53 Makina , Tiranë

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT, Benzinë/GAZ

6 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 08:00 Makina , Tiranë

Peugeot 307cc

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:01 Makina , Tiranë

Golf 6 1.6 Dizel / Nafte

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:36 Makina , Pogradec

Shitet opel 1.7 dizel panoram

3 000 EUR

13 Mar 15:32 Makina , Tiranë

BMW X5 M50d dizel 2014

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 14:32
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION������

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 14:27 Makina , Korçë

Mercedez benz sprinter

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 14:01 Makina , Lezhë

Mercedes c class

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 12:01 Makina , Lezhë

Mercedes C classs

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 16:16 Makina , Vlorë

NISAN QASHQAI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:12 Makina , Durrës

peugeot 206 me condicioner 1.6 dizel economik

1 560 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 10:50 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

16 850 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 18:15 Makina , Tiranë

Shitet bmw x5 dizel ✅ REZERVUAR✅

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Mar 15:30 Makina , Tiranë

OFERTE Honda CR-V Dizell 4x4 Automatik 2016

13 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 15:10 Makina , Kukës

VW polo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 11:51 Makina , Lezhë

Mercedes c200 avangart

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dizel | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione